Selamlar. Bu sefer size geçen hikayemde anlattığım merve ve merve’nin arkadaşı Banu’yla olan ilişkimi anlatacağım.

Merve’yle fırsat bulduğumuz her zaman sevişiyorduk. Gerçi hayatıma bu sırada başka kızlar da girmişti ve merve’nin de başka erkeklerle ilişkiye girdiğini biliyordum. kız arkadaşım olmadığından önemsemiyordum çünkü ilişkimiz sadece cinsellikte kalıyordu. Bu arada merve lise son sınıfa geçmişti. Öğretim yılının ortalarına doğru bana çok önemli bir matematik sınavları olduğunu söylemişti. En yakın arkadaşı Banu’nun da derse katılacağını, bir sorun olup olmadığını sordu. Sonuç olarak yaptığım bir işti ve ben aynı anda iki öğrenciye ders vermek istemeyebilirdim. Sorun olmadığını, arkadaşının da katılabileceğini söyledim.

Ders günü merve’lerin evine gittim. Evde Canan hanım vardı. merve ve arkadaşının henüz gelmediğini, önce arkadaşının evine gidip oradan geleceklerini söyledi. Aç olup olmadığımı sordu. Ömer beyin az sonra geleceğini ona birşeyler hazırladığını, eğer açsam bana da bir tabak koyabileceğini söyledi. Kabul ettim ve merve’leri beklemeye başladım. Yaklaşık 45 dakika sonra geldiler.

Merve’yi size zaten tarif etmiştim, o yüzden kısaca arkadaşı Banu’yu tarif edeyim. 1,64 m boyunda ve 47 kg ağırlığında üç aşağı beş yukarı 90–60–90 ölçülerinde, siyah saçlı ve mavi gözlü bir çıtır afet. Üzerinde mavi bir kazak ve altında lacivert dar bir kot pantolon vardı. Yüzü bir bebeğin yüzü gibiydi. Resmen gözleri parlıyordu. Burnu bu güne kadar gördüğüm en düzgün ve biçimli burundu. Yani kusursuz bir kızdı. Neyse, derse başladık. Bir saat kadar sonra tuvalete gitmek için izin isteyip kalktım.

Geriye dönerken konuşmalarını işittim. Banu “Yahu kızım, ne şanslı orospusun sen ya.” diyordu. merve “Demiştim sana çok etkileyici bir erkek diye. Nasıl ama?” diye sordu. Banu “Çok yakışıklı değil ama o gözleri insanı resmen eritiyor. Bana baktığında sorunun cevabını unuttum iki defa.” dedi. Ardından “Aleti gerçekten 20 cm mi?” diye sordu. “Evet be kızım, yalan mı söyleyeceğim bu yaştan sonra.” dedi merve ve gülüşmeye başladılar. Koridorda duyabilecekleri kadar ses çıkararak yürümeye başladım. O gün dersi bitirdik ve ben evime gittim.

Aradan birkaç gün geçmemişti ki okuldayken cep telefonum çaldı. Tanımadığım bir numaraydı. Açtım ve karşımda Banu’yu buldum. Bana işim olup olmadığını, nerede olduğumu sordu. Okulda olduğumu ve derslerimin bittiğini az sonra çıkacağımı söyledim. Okulun neresinde olduğumu sordu. Söyledim. Konuşmaya devam ettik ve bir anda sesinin hem telefondan hem de arkamdan gelmeye

başladığını hissettim. Arkamı döndüğümde karşımdaydı. Üzerinde okul kıyafetleri vardı. Dizinin bi karış üzerindeki pileli eteğiyle ve mükemmel fiziğiyle okuldaki tüm erkeklerin bakışlarını üzerine çekiyordu. “İçeriye nasıl girebildin sen?” diye sordum şakayla karışık. “Dönem ödevimi yapmak için kütüphanenize geldiğimi söyledim. Kimliğimi bırakıp içeriye girebileceğimi söylediler.” dedi.

Yaptığı bu şey çok hoşuma gitmişti. “İşinin bittiğini söylemiştin, hadi gidip bir yerlerde oturalım.” dedi. Kabul ettim. Okuldan çıktık ve bir cafeye gidip sohbet etmeye başladık. Bana kendisinden bahsetti. 18 yaşındaymış, 19’una girmesine bir ay kalmış. Babası o daha 6 yaşındayken ölmüş. Şimdi annesi, ağabeyi ve kız kerdeşiyle beraber yaşıyormuş. Bir müddet oturup bu şekilde sohbet ettik.

Bana benim nerede kadığımı filan sordu. Ailemin evinin üniversiteye uzak olması nedeniyle yakınlarda ufak bir ev satın aldığımızı ve benim orada kaldığımı söyledim. Saat 19 civarı olmuştu. Kalktık, onu evine bırakmayı teklif ettim. Reddetti ve “Ben seni evine bırakayım.” dedi. Komik gelmişti bu durum ama özgüveni hoşuma da gitmişti. Tamam dedim ve beni evime bırakıp ayrıldı.

Bu olaydan birkaç hafta sonra merve’nin annesi Canan hanım arayıp evlerinde tadilat olduğunu, rahat çalışamayacağımızı, başka bir yerde çalışma olanağı olup olmadığını sordu. En kötü ihtimal dersi iptal etmek gerektiğini söyledi. Zaten yalnız kaldığımdan benim evimde çalışabileceğimizi söyledim eğer onlara da uygunsa. Uygun olduğunu söyledi ve adresimi aldı. Ders günü gelmişti, evimi biraz toparladım ve

Merve’yi beklemeye başladım. Akşam üstü saat 17:30 civarı kapı çaldı. Gidip açtığımda karşımda merve ve Banu’yu gördüm. İkiside okul kıyafetleri içerisindeydi ve özellikle aşırı seksi giyinmişlerdi. Ellerinde poşetler vardı. merve elindekileri uzatıp “Al şunları elimden, öldüm taşırken.” dedi. Aldım ve “Bunlar ne?” diye sordum.

“Marketten birşeyler aldık içecek, şimdi sende yoktur filan.” diye cevap verdi merve. “Ders çalışacaktık sanırım, parti vermeyecektik.” dedim şakayla karışık. merve “Ne dersi be, sürekli ders çalışıyorum sıkıldım artık.” dedi ve sonra “Yani hemen hemen sürekli, tabi diğer şeylerde ders sayılabilir.” diye ekledi hınzırca bir gülümsemeyle. Başa gelen çekilir diye düşündüm ve olayları akışına bıraktım.

İçeri geçtik ve merve hemen odadaki müzik setine gidip karıştırmaya başladı. Cd’ler arasında karışık olarak hazırladığım bir tanesini seçti ve Patrick Swayze’nin söylediği She’s Like The Wind şarkısını çalmaya başladı. Kolumdan tutup beni kendisine doğru çekti ve sarılarak dans etmeye başladık. Bu sırada Banu koltuğa oturmuş bizi seyrediyordu. merve dans sırasında bütün vücudumu okşuyor ve kendi vücudunu bana yaslayarak beni tahrik ediyordu. Saçlarıma yapıştı ve kafamı aşağı doğru eğerek dudaklarıma yapıştı.

Bu sırada arkamdan bir el dolanıp sikimi okşamaya başlamıştı. İki kız beni ortalarına almış, resmen vucudumun her tarafını okşuyorlardı. Banu fazla beklemeden pantolonumun kemerini çözmeye başladı. merve’ye nasıl davranılması gerektiğini biliyordum ancak Banu benim için tam bir muamaydı. merve’nin saçlarından tutup çekerek kendimden uzaklaştırdım. “Ne yapıyorsunuz.” diye sordum.

Merve sertçe saçını çekmemden ötürü tahrik olmuş ve yüzü kızarmıştı. Nefes alışverişi hızlınmıştı ve “Sana tecavüz ediyoruz.” dedi. “Kusura bakmayın ama sanırım tam tersi olacak.” dedim ve arkamı dönüp Banu’yu koltuğa doğru ittirdim. Zaten pantolonumun düğmesini ve fermuarını açtığından rahatça sikimi dışarı çıkarıp Banu’ya doğru ilerledim. “Demek istediğiniz tecavüz oyunu.” dedim ve Banu’nun saçlarından tutup sikime doğru çektim. “Aç ağzını orospu.” diye bağırdım.

Banu ağlamaklı olmuştu ama dediğimi yapıp ağzını açtı ve sikimi yalamaya başladı. Bu sırada merve yanımıza gelmişti. Onu da sikime doğru ittim ve ikisi birden sikimi yalamaya başladı. Dilleri sikimin üzerinde dolaşıyor, birbirine değiyordu. merve taşaklarımı yalarken Banu sikimin kafasını yalıyor, diliyle ucuna dokunarak beni boşaltmaya çalışıyorlardı. Artık ikiside havaya girmişti.

Beş dakika kadar sonra ikisinin de saçlarını tutarak sikimin kafasına doğru çektim ve suratlarına doğru boşalmaya başladım. Boşalmam bittiğinde “Birbirinizin suratını yalayarak temizleyin, yoksa elimden çekeceğiniz var.” dedim. İki çıtır afet az önce beni yalayarak boşaltmış ve şimdi de yalayarak birbirlerinin yüzlerini temizliyorlardı. Bu sahne benim tekradan ereksiyon olamam neden olmuştu bile. merve’le sürekli seviştiğimden önce Banu’yu sikmek istiyordum.

Suratları temizlendiğinde oturduğum yerden Banu’yu yanıma çağırdım ve “Şimdi önümde soyunacaksın küçük orospu, eğer memnun kalmazsam götünden sikerim seni hem de kanırta kanırta.” dedim. Banu önümde dans ederek soyunmaya başladı. Bu sırada merve hemen arkasında onu okşuyor ve tahrik olması için elinden geleni yapıyordu. Banu’nun boynunu yalıyor, amını parmaklıyor ve kıçına tokatlar atıyordu.

Tamamen soyunduğunda Banu’yu bana doğru getirdi ve bacaklarını iki yana açarak üzerime doğru oturtmaya başladı. Banu’nun amı daracıktı ve sırılsıklam olmuştu. merve benim sikime hizaladığında hızlıca omuzlarından bastırarak bir anda sikimin tam olarak Banu’nun içine girmesini sağladı. Banu çığlık çığlığa bağırıyor, kalkmaya çalışıyordu ancak merve omuzlarından tutarak kalkmasını engelliyordu.

Banu “Bırak beni orospu, orospu çocuğu, içim parçalanıyor.” diye bağırıyordu ama söyledikleri merve’nin umrunda bile değildi. Kısa bir süre sonra Banu’nun sesi kesildi ve ancak o zaman merve Banu’nun omuzlarını bıraktı. Banu’nun nefes alış verişleri hızlanmıştı ve merve bırakınca hafifçe kıçını oynatmaya başladı. Kısa bir süre sonra Banu üzerimde zıplıyor ve her zıplayışında küçük miktarlarda kan dışarı sızıyordu.

Az önce Banu bekaretini bana vermişti. Banu artık deliye dönmüş hem kendini okşuyor hem de üzerimde delicesine zıplıyordu. Kısa bir süre sonra Banu hayatının ilk orgazmını zevk çığlıkları içerisinde yaşadı. Ancak benim Banu’yla olan işim bitmemişti. Belinden kavradım ve içinden çıkartmadan kanepenin üzerine yatırdım Banu’yu ve hızla içinde gidip gelmeye başladım. Her içinden çıkışım yavaş ve her içine girişim hızlı oluyordu. Durmadan yaklaşık on dakika siktim Banu’yu ve içinden çıkıp göbeğine doğru boşaldım.

Ben Banu’yu sikerken merve bize bakarak masturbasyon yapıyordu. Banu’yla işim bittikten sonra ayağa kalkıp merve’ye gittim ve “Şimdi sıra sende.” dedim. “Demek arkadaşına acı çektirirsin, bakalım acı çekmek konusunda ne kadar dayanıklısın.” dedim ve kolundan tutarak arkasını çevirdim. Az önce Banu’nun içinden çıktığımda sikim oldukça kaygandı. Bir hamlede merve’nin götüne girdim ve gidip gelmeye başladım.

Bu sırada götünün iki tarafından bastırarak sıkıştırıyordum. merve çığlık çığlığa bağırıyor ve “Daha sert, daha hızlı. Erkeğim parçala beni.” diye bağırıyordu. Ben gitgide daha hızlanıyordum. Az önce iki defa boşaldığımdan merve’yi götünden tam onbeş dakika siktim ve bu sırada merve birkaç defa orgazm oldu. Bağırarak merve’nin içine boşaldım ve içinden çıkıp kanepeye yığıldım. İki çıtır beni neredeyse bitirmişlerdi.

Hiçbirimiz yarım saat kıpırdayamadık. Yarım saat sonra merve gidip hepimize birer bira getirdi. Biralarımızı içerken Banu “Ağzına sıçayım merve, ölüyorum sandım acıdan.” dedi. merve hiç istifini bozmadan “Hoşuna gitmedi sanki orospu, seni bıraktığımda Fırat’ın üzerinde zıplıyordun.” dedi. “Hoşuma gitti ama insan bir uyarır değil mi.” dedi Banu ve gülüşmeye başladılar. Ben ikisine de bakarak “Başına iş aldın oğlum, bu çıtırlar bitirir seni.” dedim içimden. Daha sonraları Banu’yla defalarca sikiştim, arada sırada merve, Banu ve ben üçlülerimize devam ettik. Bir sonraki hikayemde görüşmek üzere.

merhana hikayesi.org okurları bugün oldugu gibi yine bir gün nette dolaşıyordum evli bir ciftle tanıştım isimleri cahit ve tülin onlarda bu ilişkiyi istiyorlar telefonla beniSelam ben berk ap yim hep isteyipte yapamadıgım isteyipde gercekleştiremediğim bir tek p olmam vardı. bir gün nette dolaşıyordum evli bir ciftle tanıştım    isimleri cahit ve tülin onlarda bu ilişkiyi istiyorlar telefonla beni .    cıldırtıyorlardı,beni evlerine davet ettiler .hemen yola cıktım izmire vardıgımda beni garajdan aldılar lüks bir evin önünde durduk iceriye girdik ben cok heycanlıydım bacaklarım titriyor kendimi tülinden alamıyor yaşayacagımız sınırsız sexsi    düşünüyorsum cahit duş almayı teklif etti birlikteduş almaya girdik ben tülinin dırtını sabunlarken cahitte benim sırtımı sabunlamaya başladı bi ara    cahidin

PENİSİNE gözüm takıldı benimkinden büyüktü benim ensemi yalamaya başladı bende tülini dört ayak pozusyonuna getirdim yaragımı tülinin amına ve götüne sürtmeye başladım o pembe deligiharikaydı yaragımı yavaş yavaş bastırmaya başladım kafası girdiğinde tülinin inlemeleri banyoda yankılanıyordu bu arada arkamda bir sertlik hissettim cahitte beni sikmek istiyordu biraz durdum cahit yüklenmeye başlamıştıkafasının girmesiyle gözlerimde sanki şimsekler caktı cok acı bir    şekilde bagırdı ahhhh cok canım yanmıştı ama aynı zamanda cokta hoşuma gitmişti artık cahit kımıldamıyor ben hareket ediyordum ben tülini bagırta bagırta sikerken cahitte arkamdan benini sikiyordu ben dahada hızlandım ben tüline hızlı bir sekilde girip cıkarken arkamdanda sanki bir .

piston girip cıkıyordu sexkten inanın beynim uyuşacak sandım 3 müz bilikte bagıra bagıra başodık ben cahidin PENİSİNİ agzıma aldım DOYASIYA yaladım temizledim kafasına bir öpücük kondurdun tülinde benim yaragımı agzına aldı yaladı temizledi 3 müz birlikte banyodan cıktık .cahit ve    tülinle yatak odasına gectik benim arkam cayır cayır yanıyor popomun üzerine oturamıyordum ,üzerimizdeki havluları attık 3 müzdede de utangaclık filan kalmamış kırk yıllık dost gibi davranıyorduk bir birimize.3 müzde cırılcıplak kalmıştık ben tülüni yataga yatırdım bacaklarını actım amı yeni agda yapılmış mis gibi önümde duruyordu hemen kafamı ayaklarının arasına soktum amını yavaş yavaş yalamaya başladım dil darbelerim hızlanmıştı dilimi amının    derinliklerine gönderiyordum ki cahitte benim arka deliğimi yalamaya başladı popomu biraz daha yukarıya kaldırdım rahat yalaması icin tülinin am suları    dışarıya cıkmaya başlamıştı sularının bir tek DAMLASINI
Hikayenin devamını oku »

mrb ben fatma 19 yaşında sarışın yeşil gözlü 170 boyunda bir kızım bundan 1 sene önceydi uzun zamandır görmediğim çocukluk arkadaşım gamze beni aradı beni özlediğini bana uğrayacağını söyledi bende kabul ettim uzun zamandır görmediğim için meraklıydım tombiş bir kızdı ben kendisini hala öyle sanıyordum kapı çaldı kapıyı açtım birde ne göreyi

Hikayenin devamını oku »

Merhabalar ben mersinden bir kişiyim erkeğim yaşım 17 bir kız vardı her gün biryerlerdengeliyordu. Evleri bizim dükkanın karşısındaydı ve kıza hasta oluyordum bizim dükkanda çalışan bir kişi vardı o bana dedi sana ayarliyimmi diye bende    tamam dedim. kız geliyordu yanına giderek konuştu ve işi ayarladı
neyse çık maya başladık 1 ay sonra kızı yawaş yawaş alıştırmaya başladım eve gittik bir kola filan içtik sonra yanyana oturduk öpmeye başladım ve öpme yalamaya döndü kendide istiyordu. Bunu Yawaş Yawaş soymaya başladım çırılçıplak önümde duruyordu her kezin siktigi    kızı bende sikecektim benim ufaklık taşgibi oldu kilodumun arasından dışarı çıktı

Ben 16 yaşında ailemin tek kızıyım, tek çocuk olduğum için babam ve annem beni çok severler ve herşeyimi bilirler, uzun yıllar yurt dışında yaşadıkları için duygu ve davranışları da avrupalı gibidir.Benim yanımda çırılçıplak soyunurlar bende onların yanın da soyunurum. Yazın Beach Clup a gitmiştik, benim açık pembe bir bikinim vardı , suya girip çıktıkça tenime yapışıyor, altındaki kutumun kılları belli olyordu, herkes bana baktığı için o güne kadar kıllarımdan rahatsız olmayan babam, anneme hanım kızımız iyice büyümüş, artık tüylerini almayı ona öğret dedi,annem de ağda için götürdüm , ağdacıdaki kadınların bağırmasını duyunca kaçtı, jiletle kutumu keserim diye korkuyor,tüy dökücü kremler alerji yapıyor, kolaysa sen öğret dedi. Akşam eve döndüğümüzde babam bir makas vererek al makasla küçült kıllarını acımaz dedi , ben yatağın üzerinde kutumu açıp, uzunları makasla almaya başladım,birden dış dudağını makasa sıkştırdım ve bağırdım.
Hikayenin devamını oku »