İki Kızın Arasında

Selamlar. Bu sefer size geçen hikayemde anlattığım merve ve merve’nin arkadaşı Banu’yla olan ilişkimi anlatacağım.

Merve’yle fırsat bulduğumuz her zaman sevişiyorduk. Gerçi hayatıma bu sırada başka kızlar da girmişti ve merve’nin de başka erkeklerle ilişkiye girdiğini biliyordum. kız arkadaşım olmadığından önemsemiyordum çünkü ilişkimiz sadece cinsellikte kalıyordu. Bu arada merve lise son sınıfa geçmişti. Öğretim yılının ortalarına doğru bana çok önemli bir matematik sınavları olduğunu söylemişti. En yakın arkadaşı Banu’nun da derse katılacağını, bir sorun olup olmadığını sordu. Sonuç olarak yaptığım bir işti ve ben aynı anda iki öğrenciye ders vermek istemeyebilirdim. Sorun olmadığını, arkadaşının da katılabileceğini söyledim.

Ders günü merve’lerin evine gittim. Evde Canan hanım vardı. merve ve arkadaşının henüz gelmediğini, önce arkadaşının evine gidip oradan geleceklerini söyledi. Aç olup olmadığımı sordu. Ömer beyin az sonra geleceğini ona birşeyler hazırladığını, eğer açsam bana da bir tabak koyabileceğini söyledi. Kabul ettim ve merve’leri beklemeye başladım. Yaklaşık 45 dakika sonra geldiler.

Merve’yi size zaten tarif etmiştim, o yüzden kısaca arkadaşı Banu’yu tarif edeyim. 1,64 m boyunda ve 47 kg ağırlığında üç aşağı beş yukarı 90–60–90 ölçülerinde, siyah saçlı ve mavi gözlü bir çıtır afet. Üzerinde mavi bir kazak ve altında lacivert dar bir kot pantolon vardı. Yüzü bir bebeğin yüzü gibiydi. Resmen gözleri parlıyordu. Burnu bu güne kadar gördüğüm en düzgün ve biçimli burundu. Yani kusursuz bir kızdı. Neyse, derse başladık. Bir saat kadar sonra tuvalete gitmek için izin isteyip kalktım.

Geriye dönerken konuşmalarını işittim. Banu “Yahu kızım, ne şanslı orospusun sen ya.” diyordu. merve “Demiştim sana çok etkileyici bir erkek diye. Nasıl ama?” diye sordu. Banu “Çok yakışıklı değil ama o gözleri insanı resmen eritiyor. Bana baktığında sorunun cevabını unuttum iki defa.” dedi. Ardından “Aleti gerçekten 20 cm mi?” diye sordu. “Evet be kızım, yalan mı söyleyeceğim bu yaştan sonra.” dedi merve ve gülüşmeye başladılar. Koridorda duyabilecekleri kadar ses çıkararak yürümeye başladım. O gün dersi bitirdik ve ben evime gittim.

Aradan birkaç gün geçmemişti ki okuldayken cep telefonum çaldı. Tanımadığım bir numaraydı. Açtım ve karşımda Banu’yu buldum. Bana işim olup olmadığını, nerede olduğumu sordu. Okulda olduğumu ve derslerimin bittiğini az sonra çıkacağımı söyledim. Okulun neresinde olduğumu sordu. Söyledim. Konuşmaya devam ettik ve bir anda sesinin hem telefondan hem de arkamdan gelmeye

başladığını hissettim. Arkamı döndüğümde karşımdaydı. Üzerinde okul kıyafetleri vardı. Dizinin bi karış üzerindeki pileli eteğiyle ve mükemmel fiziğiyle okuldaki tüm erkeklerin bakışlarını üzerine çekiyordu. “İçeriye nasıl girebildin sen?” diye sordum şakayla karışık. “Dönem ödevimi yapmak için kütüphanenize geldiğimi söyledim. Kimliğimi bırakıp içeriye girebileceğimi söylediler.” dedi.

Yaptığı bu şey çok hoşuma gitmişti. “İşinin bittiğini söylemiştin, hadi gidip bir yerlerde oturalım.” dedi. Kabul ettim. Okuldan çıktık ve bir cafeye gidip sohbet etmeye başladık. Bana kendisinden bahsetti. 18 yaşındaymış, 19’una girmesine bir ay kalmış. Babası o daha 6 yaşındayken ölmüş. Şimdi annesi, ağabeyi ve kız kerdeşiyle beraber yaşıyormuş. Bir müddet oturup bu şekilde sohbet ettik.

Bana benim nerede kadığımı filan sordu. Ailemin evinin üniversiteye uzak olması nedeniyle yakınlarda ufak bir ev satın aldığımızı ve benim orada kaldığımı söyledim. Saat 19 civarı olmuştu. Kalktık, onu evine bırakmayı teklif ettim. Reddetti ve “Ben seni evine bırakayım.” dedi. Komik gelmişti bu durum ama özgüveni hoşuma da gitmişti. Tamam dedim ve beni evime bırakıp ayrıldı.

Bu olaydan birkaç hafta sonra merve’nin annesi Canan hanım arayıp evlerinde tadilat olduğunu, rahat çalışamayacağımızı, başka bir yerde çalışma olanağı olup olmadığını sordu. En kötü ihtimal dersi iptal etmek gerektiğini söyledi. Zaten yalnız kaldığımdan benim evimde çalışabileceğimizi söyledim eğer onlara da uygunsa. Uygun olduğunu söyledi ve adresimi aldı. Ders günü gelmişti, evimi biraz toparladım ve

Merve’yi beklemeye başladım. Akşam üstü saat 17:30 civarı kapı çaldı. Gidip açtığımda karşımda merve ve Banu’yu gördüm. İkiside okul kıyafetleri içerisindeydi ve özellikle aşırı seksi giyinmişlerdi. Ellerinde poşetler vardı. merve elindekileri uzatıp “Al şunları elimden, öldüm taşırken.” dedi. Aldım ve “Bunlar ne?” diye sordum.

“Marketten birşeyler aldık içecek, şimdi sende yoktur filan.” diye cevap verdi merve. “Ders çalışacaktık sanırım, parti vermeyecektik.” dedim şakayla karışık. merve “Ne dersi be, sürekli ders çalışıyorum sıkıldım artık.” dedi ve sonra “Yani hemen hemen sürekli, tabi diğer şeylerde ders sayılabilir.” diye ekledi hınzırca bir gülümsemeyle. Başa gelen çekilir diye düşündüm ve olayları akışına bıraktım.

İçeri geçtik ve merve hemen odadaki müzik setine gidip karıştırmaya başladı. Cd’ler arasında karışık olarak hazırladığım bir tanesini seçti ve Patrick Swayze’nin söylediği She’s Like The Wind şarkısını çalmaya başladı. Kolumdan tutup beni kendisine doğru çekti ve sarılarak dans etmeye başladık. Bu sırada Banu koltuğa oturmuş bizi seyrediyordu. merve dans sırasında bütün vücudumu okşuyor ve kendi vücudunu bana yaslayarak beni tahrik ediyordu. Saçlarıma yapıştı ve kafamı aşağı doğru eğerek dudaklarıma yapıştı.

Bu sırada arkamdan bir el dolanıp sikimi okşamaya başlamıştı. İki kız beni ortalarına almış, resmen vucudumun her tarafını okşuyorlardı. Banu fazla beklemeden pantolonumun kemerini çözmeye başladı. merve’ye nasıl davranılması gerektiğini biliyordum ancak Banu benim için tam bir muamaydı. merve’nin saçlarından tutup çekerek kendimden uzaklaştırdım. “Ne yapıyorsunuz.” diye sordum.

Merve sertçe saçını çekmemden ötürü tahrik olmuş ve yüzü kızarmıştı. Nefes alışverişi hızlınmıştı ve “Sana tecavüz ediyoruz.” dedi. “Kusura bakmayın ama sanırım tam tersi olacak.” dedim ve arkamı dönüp Banu’yu koltuğa doğru ittirdim. Zaten pantolonumun düğmesini ve fermuarını açtığından rahatça sikimi dışarı çıkarıp Banu’ya doğru ilerledim. “Demek istediğiniz tecavüz oyunu.” dedim ve Banu’nun saçlarından tutup sikime doğru çektim. “Aç ağzını orospu.” diye bağırdım.

Banu ağlamaklı olmuştu ama dediğimi yapıp ağzını açtı ve sikimi yalamaya başladı. Bu sırada merve yanımıza gelmişti. Onu da sikime doğru ittim ve ikisi birden sikimi yalamaya başladı. Dilleri sikimin üzerinde dolaşıyor, birbirine değiyordu. merve taşaklarımı yalarken Banu sikimin kafasını yalıyor, diliyle ucuna dokunarak beni boşaltmaya çalışıyorlardı. Artık ikiside havaya girmişti.

Beş dakika kadar sonra ikisinin de saçlarını tutarak sikimin kafasına doğru çektim ve suratlarına doğru boşalmaya başladım. Boşalmam bittiğinde “Birbirinizin suratını yalayarak temizleyin, yoksa elimden çekeceğiniz var.” dedim. İki çıtır afet az önce beni yalayarak boşaltmış ve şimdi de yalayarak birbirlerinin yüzlerini temizliyorlardı. Bu sahne benim tekradan ereksiyon olamam neden olmuştu bile. merve’le sürekli seviştiğimden önce Banu’yu sikmek istiyordum.

Suratları temizlendiğinde oturduğum yerden Banu’yu yanıma çağırdım ve “Şimdi önümde soyunacaksın küçük orospu, eğer memnun kalmazsam götünden sikerim seni hem de kanırta kanırta.” dedim. Banu önümde dans ederek soyunmaya başladı. Bu sırada merve hemen arkasında onu okşuyor ve tahrik olması için elinden geleni yapıyordu. Banu’nun boynunu yalıyor, amını parmaklıyor ve kıçına tokatlar atıyordu.

Tamamen soyunduğunda Banu’yu bana doğru getirdi ve bacaklarını iki yana açarak üzerime doğru oturtmaya başladı. Banu’nun amı daracıktı ve sırılsıklam olmuştu. merve benim sikime hizaladığında hızlıca omuzlarından bastırarak bir anda sikimin tam olarak Banu’nun içine girmesini sağladı. Banu çığlık çığlığa bağırıyor, kalkmaya çalışıyordu ancak merve omuzlarından tutarak kalkmasını engelliyordu.

Banu “Bırak beni orospu, orospu çocuğu, içim parçalanıyor.” diye bağırıyordu ama söyledikleri merve’nin umrunda bile değildi. Kısa bir süre sonra Banu’nun sesi kesildi ve ancak o zaman merve Banu’nun omuzlarını bıraktı. Banu’nun nefes alış verişleri hızlanmıştı ve merve bırakınca hafifçe kıçını oynatmaya başladı. Kısa bir süre sonra Banu üzerimde zıplıyor ve her zıplayışında küçük miktarlarda kan dışarı sızıyordu.

Az önce Banu bekaretini bana vermişti. Banu artık deliye dönmüş hem kendini okşuyor hem de üzerimde delicesine zıplıyordu. Kısa bir süre sonra Banu hayatının ilk orgazmını zevk çığlıkları içerisinde yaşadı. Ancak benim Banu’yla olan işim bitmemişti. Belinden kavradım ve içinden çıkartmadan kanepenin üzerine yatırdım Banu’yu ve hızla içinde gidip gelmeye başladım. Her içinden çıkışım yavaş ve her içine girişim hızlı oluyordu. Durmadan yaklaşık on dakika siktim Banu’yu ve içinden çıkıp göbeğine doğru boşaldım.

Ben Banu’yu sikerken merve bize bakarak masturbasyon yapıyordu. Banu’yla işim bittikten sonra ayağa kalkıp merve’ye gittim ve “Şimdi sıra sende.” dedim. “Demek arkadaşına acı çektirirsin, bakalım acı çekmek konusunda ne kadar dayanıklısın.” dedim ve kolundan tutarak arkasını çevirdim. Az önce Banu’nun içinden çıktığımda sikim oldukça kaygandı. Bir hamlede merve’nin götüne girdim ve gidip gelmeye başladım.

Bu sırada götünün iki tarafından bastırarak sıkıştırıyordum. merve çığlık çığlığa bağırıyor ve “Daha sert, daha hızlı. Erkeğim parçala beni.” diye bağırıyordu. Ben gitgide daha hızlanıyordum. Az önce iki defa boşaldığımdan merve’yi götünden tam onbeş dakika siktim ve bu sırada merve birkaç defa orgazm oldu. Bağırarak merve’nin içine boşaldım ve içinden çıkıp kanepeye yığıldım. İki çıtır beni neredeyse bitirmişlerdi.

Hiçbirimiz yarım saat kıpırdayamadık. Yarım saat sonra merve gidip hepimize birer bira getirdi. Biralarımızı içerken Banu “Ağzına sıçayım merve, ölüyorum sandım acıdan.” dedi. merve hiç istifini bozmadan “Hoşuna gitmedi sanki orospu, seni bıraktığımda Fırat’ın üzerinde zıplıyordun.” dedi. “Hoşuma gitti ama insan bir uyarır değil mi.” dedi Banu ve gülüşmeye başladılar. Ben ikisine de bakarak “Başına iş aldın oğlum, bu çıtırlar bitirir seni.” dedim içimden. Daha sonraları Banu’yla defalarca sikiştim, arada sırada merve, Banu ve ben üçlülerimize devam ettik. Bir sonraki hikayemde görüşmek üzere.

YA AKILI YADA APTAL

Benim adım Eylül,34 yaşında operatör doktorum çok akılı olduğum söyleniliyor.Ancak bunun püf noktası ur oldu içim de çıkartıp rahatlamak istiyorum

  
16-17yaşlarındayken psikoloji kitapları hep cinselik cinselik başka birşey yok gibi,ancak bunada güvenli ortam ve güvenilir kişi gerektırıyordu.birden aklıma abim özcan

   geldi.Özcan abim yedi abelerimin,dödüncüsü ama en iyisi diyebilirim.Çünkü her konuda ve herkes dertleşir.Sanki derdiymiş gabi çözümler üretir.

Bir beni okula bırakmasını zaten hiç itiraz etmezk, o hiç bir şeye.Fırsatı bulmuşken,konuyu irdeledım bıraz.Başarım her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım dedi demez,ellerim sikinin üstüne

   gitti.Fermuarını açtım ağzıma alamaya başladım.ogün bu gündür sikişiyoruz.

İkimizde evliyız,ama ensestin tadı bambaşkadır.Ensest sikişınden sonra bana dünyanın ilmini sorun beynimın ibresi .

   sonu buluyor.Ensest EYLÜL DOKTOR..

Ben ve Memur ailesi

Bizim sınfta herkesin bildiği bir sapık kız var.sexten filan bahseder.aslında ben hepsinden edepsiz ve sex hayranıyımdır.daha önce hiç sex yapmadım,sevişmedim.ama bir gün… bir akşam o sapık kızın evinde ders çalışmaya gittim.dersten önce tv izleyelim dedik.tv açılır açılmaz porno b.r kanal açı (more…)

Amcamın Genç Karısı

55 yaşlarında falan bir amcam var kendisi işçi emeklisi eşi uzun süreli bir hastalık döneminden sonra öldü amcam da bir süre yanlız yaşadı fakat belli bir aile düzenine alışkın olduğundan yanlız hayatını idame ettiremedi yani evde bir düzen sağlayamadı. Arkadaşları ona onun gibi eşi ölmüş bir kadın bulmuşlar derken onunla evlendiler

kadın 25 yaşındaydı yani amcama göre çok genç birisi idi bunların evliliğinde bir süre sonra kavga ve tartışmalar meydana geldi hatta amcam karısını dövüyordu bile tabi bu durum tüm mahallede herkes tarafından bilinir bir durum halini aldı bir gün mahalledeki kadınlar bizim orada toplanmışlar sohbet ediyorlardı annemle falan bende yan odada idim

kadınlar birbirleri arasında konuşuyorlardı melek (amcamın karısı) anlatmış onlara amcamın onu sürekli dövmesinin ve kava etmelerinin sebebi kadının çok genç olması ve amcamın da onu cinsel yönden tatmin edememesinden kaynaklanıyormuş tabi bunun üzerine amcamda erkeklik gururununda vermiş olduğu hassasiyetten dolayı

onu sürekli aşağılayarak yada döverek bu durumu bastırmaya çalışıyormuş tabi bu melek in durumdan çıkardığı sonuç muş. Melek annemin yanına çok gelirdi tabi annemde ona giderdi oturmaya sohbet etmeye falan yine bir gün öğleden sonra saat 16:00 dolaylarında kapının zili çaldı evde kimse yoktu tabi kapıyı ben açtım ve melek di annemi sordu evde yok annanemlere gitti dedim sonra gözlerinin

kırmızı olduğunu fark ettim sanırım ağlamıştı ne oldu sana dedim neden gözlerin kızardı diye sordum bir şey yok dedi gel istersen içeri dedim ve içeri girdi oturdu sonra tekrar ne oldu dedim kocasına küfür etti ve ne olacak yine durup dururken kavga çıkardı ve bana vurdu dedi bende neden seni dövüyor sorun ne dedim öylesine dolmuştu ki kafasını önüne eğmiş bir vaziyette alırsan baban yaşındaki adamı çekersin işte böyle

diye kendine sitem ediyordu. yani sorun bu mu dedim aslında ondan kaynaklanıyor dedi nasıl yani anlamadım deyince kendini bana karşı yetersiz hissediyor benim isteklerime cevap veremiyor ben onu istiyorum ama o bir türlü kendini hazır hissedemiyor olsa da haftada bir anca diye birden dili adeta çözüldü tabi ben bir süre önce kadınlar konuşurken duymuştum ama o zaman biraz da dedi kodu gibi gelmişti ama ondan da duyunca doğru olduğunu anladım

Onun yanına oturdum ve çenesinden tutup sorun etme geçer bunlar düzelir her şey bir süre sonra her evlilikte başlarda bu tür sorunlar olur dedim o da iyide gençleşecek mi yani sorun orada dedi onun bu konuşmaları karşısında aslında çok şaşırmıştım ama onun yanında otururken orada bu kadar yakın olunca birden ona karşı içimde bazı duygular belirdi elimi omuzuna attım ve yanağından öptüm sen çok güzel

bir bayansın dedim benden 2 yaş küçüktü, bana ben senin karın olacak yaştayım neredeyse baksana bir ona bir de bana dedi bende neden evlendin peki onunla dedim o da ailem verdi emekli birisi rahat edersin hem seni bundan sonra artık genç birisinin alma ihtimali pek yok dediler bende mecburen razı oldum ama evlendikten sonra bazı durumlar daha net görünüyor dedi melek aşağı yukarı 95- 100 kilo

olan kocaman göğüsleri ve kalçaları olan bir kadın yaşı çok genç ama şişman olduğundan biraz daha olgun görünen birisi ama çok güzel bir kadın doğrusu onunla bu kadar yakın olmamıştım daha önce hiç ve o konuşmalarında ardından ona karşı içimde çok etkili duygular oluştu bir anda sonra onu omuzundan tutup elimle geriye doğru yasladım gözlerine bakıp senin yanında olmak ve sana dokunmak çok etkileyici

bir durum dedim hiç sesini çıkarmadı ama yüzleri kızarmıştı üzerinde kısa kollu bir gömlek vardı elimi göğüsünün üzerine doğru götürdüm ve okşamaya başladım yine tepki vermiyordu sonra gömleğinin üstten 3 düğmesini çözdüm ve elimi içeri doğru soktum memeleri o kadar büyük ve diriydi ki sütyeninden taşıyordu sütyenin altına elimi soktum ve onu dudağından öptüm bana öyle sarıldıki o an da adeta nefesi zorla

alıyordum sanki ama çok hoşuma gitti bu durum sonra gömleğini ve sütyenini çıkardım memelerini emmeye başladım meme uçları kocamandı vucudu bembeyazdı kulak memelerini boynunun altlarını ve dudaklarını adeta emiyordum onu kucakladığımda kollarımın arasını tamamen dolduran yumuşacık ve o kadarda sıkı bir vucudu vardı kalçaları ve poposu biraz geri doğru çıkık ve dolgundu onu tamamen soydum sonra bende

soyundum onu yatağa götürdüm sonra üzerine doğru uzandım o kadar harika bir vucudu vardı ki üzerinde sanki haftalarca yatabilirdim sonra o kalın bacaklarını araladım ve kendimi orada yerleştirdim amı çok sulanmıştı sikimi hafifçe bastırdım çok kaygan ve yumuşaktı içine doğru girdim beni belimden tutup kendine doğru öyle bastırıyordu ki sanki

taşşaklarım bile içine girecekti bir süre böyle gidip geldikten sonra içine boşaldım o arada melek te öyle bir kasılarak orgazm oldu ki sanki birden patlayan bir volkan gibi idi ikimizde çok mutlu olmuştuk daha sonraları adeta annemin evde olmadığı zamanları gözlüyordu bize gelip benimle sevişiyordu tabi bende onlara gidiyordum evde amcam olmadığı zamanlar

Abazalığın Sonu

Selam benim adım Gonca benim başımdan geçen hikayem şöyle başladı. Aslen Tekirdağlıyımdır fakat okulum nedeni ile İzmire taşınmak zorunda kaldım. İzmirde kimseyi tanımadığımdan yurtta kalmak zorundaydım ve gidip bir yurtla anlaştım.Yurtta başlarda kimseyi tanımadığımdan geceleri çok rahatsızlanıyordum. Geçen gün yurtta bir kızla tanıştım oda benim gibi Tekirdağlıymış ona geceleri canımın sıkıldığını ve banyoda amımı parmaklayarak rahatlayabildiğimi söyledim.

Oda bana istersem birlikte yapabileceğimizi ve büyük bir zevk alacağımı daha sonra bunu çok arzulayacağımı söyledi.Ve akşam saat 9 gibi randevulaştık. Saatin 9 olmasını büyük bir sabırsızlıkla bekledim ve saat sonunda 9 olmuştu. kapım çalındaı gelen arkadaşım ebruydu yanındada kendisini tatmin etmekte kullandığı vibratörünüde getirmişti.

İlk defa bu kadar yakından bir yayarrak görüyordum.ve çok heyecanlanmıştım. Arkadaşım bana sakin olmamı ve çok zevk alacağımı söyledi ve yavaş yavaş öpüşmeye başladık. gerçekten iyi biliyordu bu işi ustasıydı yani bu işin.Daha sonra yavaş beni soymaya başladı ilk başlarda biraz utanmıştım fakat dakikalar geçtikçe alışmaya başladım ve gerçekten çok büyük zevk alıyordum.

Yanında getirdiği vibratörü biraz tükürükledikten sonra benim göt deliğime sürtmeye başladı canımın yandığını söyleyerek yapmamasını istedim ve bağırmaya başladım o ise ağzımı kapatarak sus seni orospu seni diyerek beni susturmaya çalışıyordu.ben ise bir süre sonra alışmış iyice sok içime diye bağırmaya başladım.

Bu sefer götümden çıkarıp amıma yüklendi ve bende ona bakire olduğumu kendimi kocama saklıyorum dedim o ise yine beni dinlemeyerek tüm gücüyle 22 cm’lik vibratörü amıma kökledi. bir anda bacaklarımda büyük bir halsizlik hissettim buarada bacak arama baktığımda kanların bacaklarımdan aşağıya süzüldüğünü fark ettim biraz korkuyor birazda büyük bir zevk alıyordum.

Şuanda aklma bukadarı geliyor benimle sevişmek isteyen bay bayan arkadaşlarla tanışmak istiyorum eğer sizde benim gibi çıtı pıtı bir kızla sevişvek isterseniz eğer e mail adresim: gonca_2004@hotmail.com