oteldeki yaşlı fahişe

slm ben kara 37 yaşında 1.80 boyunda esmer bir seks delisiyim.sizlere hep hayal ettigim hatta yalnızken düşünüpte 31 cektigim bir olayın 1hafta önce gercekleştigini anlatacagım.işim icabı hep il dışına cıkarım haliyle otelde kalıyordum otelde dinlenmek yerine hep otel hizmetcilerini düşünüp 31 cekerdimonlarla beraber olmak icin hep fırsatlar oluştururdum kendime.sabahları otelden gec cıkıp hizmetlileri beklerdim bazen banyoya girip odanın kapısını acık bırakırdım.hatta durmadan resepsiyonu arayıp havlu sabaun isterdim getirenler hep hizmetli bayanlardı havluyla kapıyı acar bazen kapıyı acık bırakıp gelin derdim o an onu düşünüp yaşamak bile benim anlatamayacagım kadar deli ediyoru.bir gün bu hayalime cok yaklaştım yine havlu istedim kapı caldı kapı acık dedim gelin tatlı ve güzel bir bayan bana havlunuzu getırdim beyefendi dedi bende banyodayım bırakırmısınız dedim banyonun kapısı tedirgin bir halle acıldı ben suraya bırakın dedim o an yüzüm falan hep sabunluydu duşa kabinin arasından caktırmadan heycanlı bir sekilde ona bakıyordum ne göreyim tamam hayal ettigim gibi 40 45 yaşlarında esmer bir hatun dahada heycanlanmıştım gözlerim

Tatil ve Tanışma

Selam dostlarım, ben Murat (ThickDick)uzunca bir süredir yazılarıma ara vermiştim, tekrar kaldığım yerden yazılarıma devam ediyorum.Hikayeme konu olan dostlarımla yaptığımız uzun yazışmalar, online görüşmeler ve foto değişimleri sonucunda artık yüzyüze de tanışmak, düşünceleri paylaşmak ve olumlu elektrikleşme gerçekleşirse olayları akışına bırakarak yaşayıp görmek kararına varıyoruz.

Tanışma konusu bizler için önemli çünkü ilk intiba ilişkinin devamı için etkili oluyor, bu yüzden ilk tanışma anının gerginliğini ortadan kaldırmak için bu işi bir tesadüf gibi tatil anında yapmayı planlıyoruz.Aynı yerde tatil için anlaşıyor, orada tanışıp tatil ortamında bu dostluğu geliştirmeyi planlıyoruz, bu fikir her iki taraf için de çok uygun oluyor.

Ege de bir tatil köyünde yer ayırtıp tatil gününü heyecanla bekliyoruz.

Güzel bir tatil köyü, genelde yabancılar olduğu için çok daha rahat hareket edebileceğiz, çok daha rahat giyinebileceğiz.Bir birimizden habersiz tatil köyüne yerleşiyoruz.Daha önceki yazışma ve bağlantılardan, fotolardan birbirimizi tanıyoruz.Ama yüzyüze daha heyecan verici olacak, ben Jale’yle odaya yerleştikten sonra deniz kenarına iniyoruz.Az sonra sizde geliyorsunuz, sizi uzaktan görünce heyecanlanıyoruz.

Yanımıza geliyorsunuz kısa ve sıcak bir tanışma merasiminden sonra sohbet başlıyor, hanımlar koyu bir muhabbete dalıyorlar, bende Ali’le önce işten güçten, ve yurt gündeminden sohbete başlıyoruz.Sohbet ilerledikçe samimiyet artıyor, tanışma gerilimi ortadan kalkıyor.Ne de olsa bu ana kadar hep sanal ortamda da olsa en özelimizi paylaşmışız.Fakat bu tanışma anımızda sohbet hiçbir zaman özele girmiyor.Ama gittikçe kaynaşıyoruz.Hoş ve samimi bir ortam doğuyor.İlk günümüz bu güzel başlangıçla, birbirimizi şahsen tanımakla ve birbirimiz anlatmakla geçiyor.

Akşam yemeğinde buluşuyoruz, hanımlar son derece şık ve alımlılar, adeta Ali ve beni baştan çıkartmak için uğraşmışlar.Son derece şık, dekolte elbiseler, yakaları oldukça açık ve göğüslerinin bütün güzelliğini bize sunuyor, kıyafeti tamamlayan takılar, ayakkabılar ve güzelliklerine güzellik katan bir akşam makyajı.

Kızlardan gözümüzü alamıyoruz.Kızlara iltifat yağdırdığımız güzel bir sohbetle akşam yemeğimizi yiyor, içkilerimizi yudumluyoruz.Artık çok daha rahat ve samimiyiz.Son derece etkileyici bu ortamda yemeği bitirip içkilerimizi de alıp tatil köyünün eğlence kulübüne geçiyoruz.Sohbetimize burada çalına güzel müzikler eşliğinde devam ediyoruz.Genel de yabancılar olduğu için herkes çok rahat ve dilediğince davranıyor, dans ediyor.

Bizde bir müddet sonra eşlerimizi dansa kaldırıyoruz, ortamda yaş ortalaması 35-40 civarı olduğundan hep bize hitabeden dans müzikleri çalıyor.Bir müddet Ali ve ben, eşlerimizle onları uyarırcasına dans ediyoruz, dans ederken kaçamak öpücükler, gizli okşayışlarla onları yavaş yavaş azdırıyoruz.Kızlarında hareketlerinden uyarılmaya başladıkları belli oluyor, Jale beni daha çok kendine bastırıyor,

bacaklarını bacaklarımın arasına sokup sertleşmiş sikimi bacağıyla okşuyor.Ben boynuna , omuzlarına küçük öpücükler konduruyor, dilimin ucuyla dokunuyorum, arada loş ışıktan da cesaret alıp kulak memesini dudaklarımın arasına alıp emiyorum, dudaklarından hafif inlemeler geliyor, nefes alışı değişmeye başlıyor, kalbinin atışlarını duyuyorum.Ali ve Figoş’da bizden farklı değiller.Bir müddet bu şekilde adeta sevişerek dans ediyoruz.

Ben Ali’yle gözgöze geldiğimde göz kırparak eşlerimizi değişmeyi öneriyorum, ve Ali kibarca Jale’yi bende Figoş’u dansa devam için davet ediyoruz, kızlar zaten içki ve az önceki uyarımların etkisiyle hemen dansa devam ediyorlar, bu bizlerin ilk teması, kalbim küt küt atıyor, eminim herkes şuan bu durumda, hem çok heyecanlıyız hem de istekli.Dans yakınlaşmak için çok güzel bir fırsat oluyor

Figoş’un kulağına ne kadar çekici ve alımlı olduğunu söylüyor bunu söylerken de boynuna öpücük konduruyorum, Figoş beni kendine çekiyor, dudaklarım yavaş yavaş boynunda gezinmeye başlıyor, arada dilimin ucuyla da dokunarak o tatlı tenini uyarıyorum.Bu sırada Jale ve Ali de pistin karanlık bölgesine kaymışlar, sanıyorum onlarda bizimle aynı durumdalar.

Bende Figoş’u daha loş bir bölgeye doğru çekiyorum, artık çalan müziğin eşliğinde ayakta sevişiyoruz.

Dudaklarım boynuna sıcacık dokunuşlar yapıyor, dilimin ucu boynunda ve omuzlarında geziyor, Figoş’un dudaklarından belli belirsiz inlemeler geliyor, bacakları bacaklarımın arasında artık neredeyse patlayacak kadar kabarmış sikimi okşuyor. O an dudaklarımız buluşuyor, sanki uzun süredir hasretle bekleyen iki sevgili gibi öpüşmeye başlıyoruz, dillerimiz sevişiyor, dudaklarımız hiç ayrılmamacasına öpüşüyor

neredeyse öpüşerek boşalacağız.Figoş karanlık ortamdan da faydalanarak elini pantolonumun üzerinde gezdirip koca sikimi okşamaya başlıyor, o an kulak memesine küçük bir ısırık konduruyorum.Figoş aldığım müthiş zevki hissediyor.Bende elimi kimseye çaktırmadan eteğinin yırtmacından içeri sokuyor, bacaklarının arasına dokunuyorum.Külotu zevkten sırılsıklam olmuş vıcık vıcık, avucumda hafifçe sıkıyorum.Figoş’un dudaklarından derin bir “Ohhhhhhh…..” çıkıyor.

Boynumda küçük bir ısırık hissediyorum.Külotu parmağımla kenara çekiyor, içine dokunuyorum, tertemiz, yumuşacık, kabarık ve ıslak.Muhteşemmmm.

Jale ve Ali de hemen yanımızda karanlıktan faydalanıp bizim gibi ayakta sevişiyorlar, Jale’nin eli aşağıda sanıyorum Ali’nin sikini okşuyor, Jale’yle göz göze geldiğimde bana göz kırpıyor ve hafifçe ayrılarak elini gösteriyor, Ali’nin sikini dışına çıkarmış okşuyor.Ali de elleriyle Jale’nin kalçalarını okşayıp kendine bastırıyor.

Bir ara elini kalçalarından çekip Jale’nin bacak arasına soktuğunu fark ediyorum.Jale’nin aldığı zevk yüzünden okunuyor.Aynı anda bende yavaşça parmağımı zevkten sırılsıklam olmuş Figoş’un tatlı amına gömüyorum.Figoş zevkle kasılıyor, bacakları titremeye başlıyor.Parmaklarımı içinde hareket ettirip, yavaş yavaş sokup çıkarıyorum.Kasılma ve titremelerin artığını hissediyorum.

Bana iyice sarılıyor, sikimi neredeyse pantolonun üzerinden boşaltacak, çılgınca okşuyor.Kulağıma, “Bu tatlı yaramazı istiyorum, içime sok, sik beni, doyur lütfennnn… sok en derinime sokkkk…. ohhhhhhhh… hadi… hadi sik beniii….ohhhhh….” diye inlemeyle karışık söylüyor.

Ali ve Jale’nin ne durumda olduğunu tam göremiyorum ama, yüz ifadelerine bakınca onlarında artık neredeyse bitmek üzere olduğunu görebiliyorum, adeta ayakta sevişip birbirlerini yiyorlar.Ali’nin eli Jale’nin bacak arasında gömülmüş, kalkık siki Jale’nin avuçlarında gidip geliyor.

Ben ikinci parmağımı da o istekli ıslak amcıkta ıslatıyorum, Figoş ayakta zevkten kıvranıyor, iyice ıslanan parmağı yavaşça Figoş’un kabarmış göt deliği üzerinde gezdirmeye başlıyor adeta deliğin ağzını okşuyorum.Okşadıkça gevşeyip açıldığını hissediyorum.Diğer parmağım zevkten alev alev yanan amın içinde oynuyor, girip çıkıyor.Göt deliğini de iyice okşayıp ıslattıktan sonra yavaşça parmağımı içine sokuyorum.

Figoş kasılıyor, amcık ve göt parmaklarımı sıkıca kavrıyor, Figoş’un dudaklarından derin bir “OHHHHHHHhhh….” çıkıyor. ”Devammmm… durma lütfennn… geliyorummm.. ohhhhhhhhh….”. Bir parmağım amında bir parmağım götünde Figoş çılgınca titriyor, kasılıyor.O an parmaklarımda orgazm kasılmalarını hissetmeye başlıyorum.Figoş kasılıyor, eli sikime yapışıyor, sıkıyor, sıkıyor… sarsıla sarsıla boşalıyor.

Ali de Jale’yi karanlık bir köşede duvara dayamış, parmaklarıyla bitiriyor. Jale’nin yüzünden aldığı zevk okunuyor.Figoş neredeyse yere yığılacak bacakları titriyor.Bana sımsıkı sarılıyor, kulağıma “Bu gece Ali yandı, içime alamadığım sikinin acısını ondan çıkaracağım, sabaha kadar sikişeceğim, ama ilk fırsatta seni istiyorum, canımmmm seni amımla doyuracağım, Jale’yle sizin canınızı çıkaracağız….” diyor.

Az sonra Ali ve Jale’de yüzlerinde tatlı bir gülümsemeyle geliyorlar. İçkilerimizi bitirirken, ben Ali’ye bu gecenin çok uzun olacağını kızları nasıl doyuracağımızı söylüyorum, kızlarda aralarında fısıldaşıp gülüşüyorlar.

Sabaha görüşmek üzere anlaşıp ayrılıyor ve odalarımıza gidiyoruz.

Ayrılırken Figoş ve Jale, birbirlerine göz kırpıp sabah bize sürprizleri olduğunu söylüyorlar.

Odamıza giderken, daha koridorda Jale soyunmaya başlıyor, yakalanma duygusu bizi iyice heyecanlandırıyor….. yolda öpüşüp sevişerek yarı çıplak odamıza geliyoruz….. (more…)

Dükkanda ateşli sex

benim hep kız arkadaşımı başkasının sikmesi gibi fantazim vardır ve kız arkadaşıma bu mevzuyu açtığımda zorda olsa kabul

etmişti. bende herkese güvenemeyeceğim için bir arkadaşıma mevzuyu açtım ama kabul etmedi ogün sena ile alışverişe çıkmıştık ve kot pantolonla

bir tane tanga aldık dükyana gidince onları giydi ailem o akşam tatile gidecekti ve o sıra bahsettiğim arkadaş geldi adı metin ben onunla konuşurken sena geldi durumdan haberi vardı ve neden kabul etmiyorsun falan dedi ben o sırada içeri gittim.

dışarı çıktığımda sus pustular. bende hiç mevzuyu açmadım. akşam oldu bizimkiler gitti ve o sırada metin geldi benim hatunda ona belini düşürmüş içindeki tangayı metine teşhir ediyordu ve arkadaşta göya çaktırmadan bakıyordu. sonra arkadaş yanıma gelip tamam abi yapalım şunu

dedi. bende sena ya işaret ettim ve sena içeri geçerek metini çağırdı (işyerimiz fotoğraf stüdyosu ve yazaneyi stüdyodan ayıran bir perde var) metin içeri geçince kenarda öpüşmeye başladılar bende onları izliyordum. sonrada perdeyi kapadım ve arkadaş koltuğa oturdu sena da

(more…)

sedefin götünden içeri girdim

bir gün biz sokakta top oynuyorduk gülten diye bir kız 19 yaşında bu kız camdan beni çağırdı gittim bana dvd kumandası verdi sedef ver dedi aldım kumandayı sedefle gittim kapıyı çaldım 2 dakika sonra açtı kumandayı verdim ve 1 bardak su istedim suyu getirdi ben suyu içerken ayakkabısını almak için eğildi kapının önündeki ayakkabıyı ve bütün götü meydana çıktı esmer taş gibi göt kilotta yok ben götüne baktım o da kafasını çevirip bana baktı benim baktığımı anladı ama ayağa kalkmadı bende elimdeki bardağı bırakıp elimi götüne soktum ve içeri doğru ittip kapıyı kapattım ve götünü soymaya başladım o da beni soyuyordu dedi çok azdım ve yalamaya başladı bende porno izleyecektim dvd de dedi bende izleyelim dedim dvd diyi açtı pornoyu esmer bir tane kız aynı sedef gibi benimkini yalamaya başladı bende götüne parmağımı sokuyordum sonra halının üstüne yatırıp

Huriş

İlk görev yaptığım köydeydi.Sınıfımın en tatlı kızı Hurişti.Ortamda yetişkin kızlar falan da olmadığından dikkatim giderek ona kayıyordu.Birgün onu eve çağırdım, geldi.Ailesinden fazla yakınlık görmediğinden bayaa yakınlaşmıştık.Bunun da verdiği cesaretle şımardıkça şımardı.Ben de bu bahaneyle onun her yerine dokunuyordum.En sonundda sımsıkı yakalayıp yatağa yatırrdım.

İlerde ceylan gözlü bir esmer güzeli olacak bu kız kollarımdaydı.Aletim taş gibi olmuştu.Dayanamayıp öpmeye başladım.Bu onu ürküttü, çırpınıyordu.Ama elimden kurtulması imkansızdı.Bağırsa da lojmanın etrafında kimse yoktu.Eteğinin üstünden amcığını okşamaya başladım.16lik lolita belkide ilk defa cinsel zevki tadıyordu.Önlüğünün fermuarını açmaya başladım.

Bu arada tırnaklarıyla, dişleriyle bana kök söktürüyordu.En sonunda önlükten kurtuldum.Körpe kuzum iç çamaşırlarıyla kalmıştı.Sol elime saçlarını iyice doladım.Dilim küçük ağzının içinde gezinirken sikim patlayacak gibiydi.Sağ elimle de amcığını okşuyordum.

Sonra onu yatağa bağladım.Artık lokum gibi kılsız amını yalıyordum.Ama onu sikmeye kıyamadım.Çok tatlı bi kızdı.Götü benim sikimi almazdı.Ağzına versem sikimi koparırdı.Otuzbirle yüzüne boşaldım.Bütün gün gezdiği için kimse onu aramazdı.Bu sayede bir kaç posta attım.Üstünü başını düzeltip eve gönderdim.Ama azdıkça onu eve çağırıyordum.Durumu kabullendiği için gittikçe daha zevkli bir hale geldi.