Otobüsteki Yavru

Her zamanki gibi sabah dershaneye gitmek için otobüse bindim.Gene her zamanki gibi otobüs tıklım tıklım dolu.Ortalara doğru ilerledim.Birde ne göreyim?Orda koca götlü bir yavru.Hemen arkasına doğru geçmeye çalıştım.Çok genç ve güzel bir hatundu.Yaşı 20 veya 23 arası birşey.Neyse arkasına doğru geldim.

Tam kalçasını elleyecekken bir anda bana doğru geriye gelmeye başladı.Ben elleyim derken götünü sikiyordum artık.Çok yumuşaktı.Dayanamayıp okşamaya başladım.Okşarken bir yandanda sikiyordum.Daha sonra üstüne iyice abandım.Artık kalçasının her milimini sikimle hissetmeye başladım.Çok güzeldi.Ben bastırdıkça o hiç sesini çıkarmıyordu.Bir ara bacaklarının titrediğini hissettim ama hiç umrumda değildi.Çünkü çok güzel kalçaları verdı ve ben çok zevk alıyordum.

Artık iyice coştum ve göğüslerini okşamaya hatta sıkı sıkı tutmaya başladım.Kız iyice kendini bana bıraktı.Sikimi pantolonun içinden kızın götünde gezdiriyordum.Sonra ben boşaldım.Onun hala bacakları titriyordu.

Dayanamadı bana önünü döndü ve bir sevgiliymişiz gibi dudağımı öpmeye başladı.Sonra otobüsten indik.100 veya 200 metre el ele yürüdük.Onun dershanesinin önüne geldik.Beni bir daha ateşli bir şekilde dudağımdan öptü ve dershaneya girdi.Çok zevkliydi arkadaşlar.Herkese tavsiye ederim.Önünüze geleni sikin.Bay bay

True a Story

Hikayem yıllar öncesi başladı.O zamanlar henüz 16 yaşındaydım,ablam Seniha ise 17 yaşında Lise talebesi güzel bir genç kızdı.Evimiz gecekondu tipiydi fakat üst katında büyükçe bir oda vardı.İşte o oda’da ablam seniha ve ben kalıyorduk.Odamızda 2 divan ve birde ders çalışma masamız ve ablamın meşhur klasik romanları vardı.Dostayevski okurdu genelde.

Bir gece derslerimi bitirdikten sonra uyuklamaya başladım.Fakat uyuyamıyordum,sırtım ablama dönük vaziyette şekerleme vaziyetindeyken.Ablamın yatağından kalkmasını,divan yaylarının gıcırdamasından anladım.Gözlerimi kapatıp uyuyor numarasına yattım.Ablama yanıma gelip üzerimdeki battaniyeyi düzeltir gibi yaptı ve yatağına geri döndü aradan bir kaç dakika sonra.Seniha’nın kısık sesli inlemelerini net şekilde duyar oldum.

2-3 dakika sonra yattığım yerden doğruldum.Ablam elinde romanı sırtüstü yaslanmış vaziyette yüzüme baktı. ”Ne oldu balım,çişin mi var?” diye sordu.Evet dercesine başımı salladım uyku sersemiymiş gibicesine.”Hadi işe’de gel” dedi gülümseyerek.Yatağımdan kalkıp,terliklerimi giydim ve Lavabo’ya gittim.

Oysa çişim yoktu,musluğu açıp biraz akıttıktan sonra geri döndüğümde ablam gece lambasını yakmıştı bile.Yatağıma girip uyudum.Ertesi gece ablamla masada ders çalışırken ne kadar güzel bir vücüdu olduğunu farkettim.Ben sandalyede ders çalışırken,arkamdan eğilip göğüslerini omuzlarıma dayadı.”Aaaa,yanlış yapıyorsun ama balım” deyip elimden kalemi aldı ve Matematik problemini nasıl çözeceğimi izah etti.Sonra bir problemde o sordu.İzah ettiği şekilde çözümlediğimde.

”Balım benimmmm,aferin sana” diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu.Aradan yarım saat sonra eşofmanlarımı giyip,sırtım ablama dönük vaziyette uyuyor numarasına yattım tekrar.Işıklar sönüp ablamın baş ucundaki gece lambası yandı tekrar.Seniha’nın ”Aaahh,Ohhhhh” şeklindeki inlemeleri başlamıştı.15-20 dakika sonra gece lambası söndü.Sabahleyin uyandığımda ablam çoktan evden çıkmıştı.Küçük bir topum vardı;yattığım yerden duvara atar tutmaya çalışırdım

Top duvardan sekip ablamın divanının altına girdi.Yatağımdan kalkıp,divanın altında topu ararken yatağın altında bir dergi gözüme ilişti.Yatağı kaldırıp merakla elime aldığımda baş sayfasında Çıplak bir kadın dizlerinin üzerinde duruyor,adamda büyük sikinden fışkıran spermleri yüzüne fışkırtıyordu.

Aptal aptal baktım.32 sayfalık küçük cep romanı türü bir dergiydi.Sayfalarına bakarken küçük yastığıma sürtmeye başladım.ve kısa süre sonra yüzümü ateş basmış vaziyette boşaldım.Bu ilk değildi tabii,sık sık yaptığım bişeydi bu.Cinselliğe keşfettiğim bu yıllarda sürtünmeyle boşalmanın keyfini yaşıyordum sık sık.Dergiyi tekrar yerine koydum tabii.Ama ablamın bıraktığı gibi değil.İşaretlemiş olmalı’ki 2-3 gün sonra ağzımı aradı.

”Balım,yatağımı sen mi karıştırdın”

”Topum kaçmıştı alayım derken bozulmuş olabilir.” diye cevap verdim.

”Pekala orada bişey gördün mü?”

”Hı-hı gördüm”

Ablam telaşını hissetirmemeye çalışyordu ama nafile.Yatağından kalkıp benim yatağıma geldi.Saçlarımı okşayıp,

”Bak balım,bunu sır olarak saklayacağız tamam mı?hadi bana söz ver” dedi.

”Tamam ama bende bakarım sende bana söz ver” dedim.

”Ama sen daha çok küçüksün,büyü o zaman izin veririm.”

”Ben zaten büyüğüm ki” dedim.

”Nerden biliyorsun?” dedi

”Biliyorum işte” dedim ve devam ettim.Bende yastıkla yapıyorum.”

”Yastık mı?” dedi ve ekledi ” O halde bana göster.”

Kırlent yastığa sürtmeye başladım.Şaşkın bakışlarla beni izliyordu.Kısa süre sonra ter ve ateş içinde boşaldım.

Saçlarımı okşayıp,yanaklarımdan öptü.”Aman balısı’da erkek olmuşşşşş.” deyip.

Sonra eşofmanımı sıyırmaya başladı dizlerimden aşağı ve sonra külot.Ummadığım bir hareketle başını pipime götürüp ağzına aldı.

Kaskatı kesilmiştim.Bir süre ağzında kaldı ama sertleşmiyordu.Sonra ağzından çıkardı.”Ummmm balım’ın pipiside çok tatlıymış”diyerek.

Sonraları birlikte yatmaya başladık.Profesyonel bir sex öğretmeni gibiydi.Dudak dudağa öpüşmekten çok zevk alırdım.Bazen yatağa uzanır ve kalçalarına sürterek boşalırdım.Çoğu kez’de ağzına bu ben 14 yaşına kadar devam etti.O 20 yaşında bir üniversite bense Ortaokul öğrencisiydim.Sikim artık eskisine oranla dahada büyümüş ve kalınlaşmıştı.Sırrımız sonsuza kadar sürecekti.

Seniha’nın kalçaları biraz daha genişlemiş,göğüsleri sütyeninden taşar olmuştu.Bir gece anal ilişki için çok yalvardım.Acır bahanesiyle kabul etmedi.

”Ne olur bir kez söz bir daha istemeyeceğim bunu”

”Olmaz balım çok büyük baksana” yerinden kalkıp çekmeceyi açtı ve mezureyi getirdi.Mega ereksiyonda olan sikimi ölçtü.Tam tamına 17Cm di.

”Uffff birde küçük diyorsun” deyip güldü.

Azgın bir boğa gibiydim,hergece sevişiyor birbirimizi tatmin ediyorduk.Fakat hiçbirşey sonsuz değildi.Üniversiyeti bitirdiğinde fakülteden biriyle evlenip yuvadan ayrıldı.Bir kez bile içine girememiştim buna izin vermemişti.Futbol topu gibi sert,pürüzsüz kalçaları,uzun ama düzgün bacaklarıyla tam bir sex ilahesiydi ablam Seniha.Fakat şimdi bir başkasının kadını olmuştu.Bir başka dil yalıyor,bir başka sik parçalıyordu yıllardır yalamaya,emmeye doyamadığım amını,götünü.

3 yıl sonra şiddetli geçimsizlikten boşandı ve evimize geri döndüğünde pişmandı.1 yıl kadar kalıp,kendine bir ev tuttu ve tanınmış bir firmanın Halkla ilişkiler bölümünde çalışmaya başladı.

Sex öğretmenim,bitanem canım ablamla sex yapmıyoruz şimdilik.

İLK AŞKIMLA

Ben gizemli adam bu anlata cağım harbi gercektır.kız arkaşım tubaK. beni evlerine çağırdı bende gittim gittiğimde masayıhazırlamiş biraz öpüştükten sonra yemeye oturduk.yemekten kalktık kola içermisin dedi bende evet dedim.kolaları getırdi.içerken hem öpüşüyorduk bende biryandan eşohmanın içine elimi attım ve amcığını

   okşuyordum.

kolaları içtikve odasına gittik.slov birmüzikte dans etmeye başladık benim yarrağımı okşamaya başladı dayanamıyordum ve biran ytğa düştük ben onun

   üzerindekileri çıkardım oda benim üzerimdekileri çıkardı en amcığını yalamaya başladım zek suları akmaya başladı memeleriniıstırmaya başladım sonra birazdaha öpüştük ve

   yarrağımı ağzına aldı cok büyükmüşdedi bende ilkdefa görüyorsunya ondandır dedim.

ve ben yavaş yavaş odaracık amına soktuğumda çığlık attı vebende hemen

   elimi ağzına kapattım ve kangelmeyebaşladı.sonra hızlanmaya başladım yavaş acıtıyorsundedi.endebişey olmazdedimvetam sperm gelirken cıkardım ağzına boşaldım ve bütünspermmi yuttu ve coktatlıymışdedi.

  

benbilmemtadınıdedim sonra vazelin getirdedim.götdeliğine sürdüm ve yavaşyavaş sokmaya başladım bağırıyordu ben bayırma dediğim zaman daha cok bağırıyordu götünedeboşoldım.duşa girdik duvaradayadım ve öpmeye başladım sonra ters cevirdim götüne yavaşca bidaha soktum ve cok zevk alıyorumdedi duşaldık ben evden cıktım.

bu olaydan üç

   gün sonra akşam7:30 da beniaradı ben dışarıdayım dedi hemengel bendegittim buluştuk biraz konuştuk ve bir garaja girdik duvara yasladım o benim yarrağımı okşuyodu ende onun göğüslerini yalıyordum ve hadi dedi bende onun pantolonunu indirdim ve yavaşca yarrağımı amına soktum.boşaldım ve

   domaltım götüne soktum böyle dahcok zevk alıyorumdedi. devamı gelecek……Gönderen: gizemli adam

Azgın Sekreter

Merhaba. Adım Hülya. Ben bir devlet memuruyum, daire başkanı sekreteri olarak görev yapıyorum. İşim biraz sıkıcı olmasına rağmen etrafımdaki aptal erkeklerle eğlenmeyi severim. Heleki bulunduğumuz katta kadın budalası abazadan fazla bir şey yok. Başkan bile pantolonlu olduğum günler dahi bana yiyecekmiş gibi bakar ama tırsak bir adam, hiç de bir şey yapamaz. Şu anda masamdayım, karşımda yaklaşık 5 erkek oturuyor, yani bekleme salonunda ve ben bir elimle amımla oynarken bir yandan da size 2-3 ay önce dairede başımdan geçen ilginç olayı yazıyorum. Daire başkanımız yurtdışı gezisine gitmişti. O yokken benimde neredeyse hiç işim olmaz. Kendi kendime hem internette sörf yapıyor, hem de kendimle oynuyordum. bunu her zaman yaparım ve severim, hele ki o kadife başlı uzun oyuncaklara bayılırım, ama hala kızım. Göt deliğimi soracak olursanız bu hızla gidersem tren bile geçecek oradan. Neyse hali hazırda tam 4 erkek arkadaşım var, arabada, ormanda, damda, evde, bahçede yani neresi müsaitse orada ağzıma almayı ve götten vermeyi çok severim. Zaten adımız çıkmış, sekreteriz ya illa ki bir taraftan vereceğiz.

(more…)

tarih dersini çok seviyorum ama hosacından dolayı hele o gün dersten sonra sınıfta yaptıklarımızdan sonra..

merhaba hikaye.ws ciler Benim adım gökan ve bu anımı sizlere istanbul bakırköyden yazıyorum be bakırköyde  oturuorum ve 1.76 boylarında kumral kendime ve çevremdekilere göre yakışıklı biriyim..herneyse lafı fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum..
Geçen sene lise 1,sınıfta okurken okulda herkesiin bayıldığı afet bi tarih hocamız vardı ve tabii herkes gibi bende    ona hastaydım.ama aramızın pek ii olduğu sölenemezdi. derslerime hiç çalışmazdım ve onun derslerinde hep onu izlerdim. tabii oda bunların farkındaydı. sanki hoşuna gidiyordu.her zaman onunla yatmayı düşünürdüüm ve bigün okulda müdürler saç baş kontrolu yapıolardı. benim saçlarımda uzundu. bende tarih    hocasının odasına gittim amacım ona daha yakın olmak ve müdürden kurtulmaktı .tarih hocam odasına girince önce ters ters baktı sonrada ayakta kalma otur deedi.bende hemen oturdum. laf lafı açıodu ve derslerden bahsediyordu ama benim aklım başka yerlerdeydi ve bi anda ona ewlenmeyi düşünmüyormusunuz die bi soru sorduum.oda bana acelem yok senin gibi yakışıklı ve olgun bir öğrencim olduktan sonra ewlenmeye ne gerek varki dedi.
aslında bu lafları sölerken bana şakayla karışık bi gönderme yapmak istedi belkide. ben çekinmiştim ve hiçbişey diemedim.    aradan biraz zaman geçti ve bi sessizlik oldu. o bana ben ona bakıyodum. bi anda yerinden kalktı ve kapıya doğru    gitti,kapının yanında bi an duraksayıp gözlerimin içine baktı ve kapıyı kilitledi. o anda sanki kalbim durucaktı.hayatım boyunca o kadar heyecanlandığımı    hatırlamıyorum.hergün hayalini kurduğum kadın üstüme doğru geliodu ve galba hayallerim gerçek olucaktı.yanıma geldi ve müdürden kurtuldun ama benden asla kurtulamazsın dedi ve bi anda çok ateşli bi şekilde öpüşmeye başladık.harika göğüsleri vardı.artk o benimde ve ben hala şoktaydım.uzun bi süre    öpüştükten sonra üzerindeki gömleği çıkardım ve mükemmel göğüsleri karşımdaydı.boynundan başlayarak ayağıya doğru indim.tabii bu arada benim ufaklık taş gibi olmuştu.oda    benim gömleğimi çıakrdı ve pantolonuma doğru indi o an sanki kalbim durucaktı. (more…)