Etiket başlığı ‘karısını siktiren adam’

5 yıl önce kumral 1.68 boyunda güzel biriyle evlendim. Severek evlenmiştik. Çok güzel ve sexi idi. Bizim olay karımın ehliyet almak için tutturması ile başladı. Gidip karımı bir kursa yazdırdık. O ara bizim eve karımın bir arkadaşı ve kocası geldi. karımın arkadaşının adı Pelindi.

Pelin güzel ve alımlı idi am kocası tam bir kıl yumağı ve hayvandan farkı yoktu. Neyse adamlada tanıştık ve bunlar bu gece bizde kalıcaklarını sölediler karımda seve seve kabul etti . Muhabbet karımın ehliyetine kadar gelmişti. Pelinin Kocası araba sürmeyi çok iyi bildiğini ve kendisinin öğretebilceğini söyledi. Ve yarın başlayalım dedi.

Bu arada saat baya geç olmuştu ve yatma vakti gelmişti. Onlara salonu bırakıp yatak odasına geçtik.Karım üstünü çıkarmıştı ve o güzel vücüdu önümdeydi. Tam yanıma yatıcakken eşofman vermeyi unuttuk dedi üstüne tül geceleğini giyip salona gitti. Ben beklemeye koyuldum. Gelmeyince gidip baktım karım o halde üstünde tül gecelikle oturuyor Pelin’in kocası ile. Pelin ise gözleri kapanmak üzere idi. Uyuz olunucak bir durumdu ve sinirlenmiştim. Tekrar yatağa döndüm

O an içimden o herifin karımı sikse çok hoşuma giderdi dedim kendi kendime. Tam bunları düşünürken dayanamayıp kalkıp tekrar içeri baktım. Eşim iyice açmış bacaklarını rahat rahat oturuyodu. Beyaz dantelli donu karanlıkta iyice belli oluyordu. Bir baktım adam sikini okşuyordu. İçimden adam kalksada karımı sikse dedim o an .Sikim beton gibi olmuştu. Ve Doğru yatak odasına gittim karımı beklerken uyuya kalmışım.

Sabah uyandığımda yanımda idi. Bişi olmamıştı galiba. Neyse karımı uyandırdım giyinmeye başladık . karım dolaptan mini etek çıkardı ve bunu giyiceğini söyledi. Bende direk olur dedim. Sonra altınada beyaz dantelli saten tangasınıda giymişti veçok hoş olmuştu eteğin üstündende hafif belli oluyordu. Kahvaltıya oturduk Pelin’in kocası karımı kesiyodu götüne bacaklarına bakıyordu.

Kahvaltı boyunca öküz herif paso baktı. Kahvaltı bitti. Arabaya binip gezmeye çıktık. karımla ben arkadaydık. karım artık öğrenmek istediğini söyledi. Pelin arkaya yanıma gelmişti. karım direksiyona geçmişti. Öküz herifte yanına oturdu. karımın bacaklarına salyaları damlıcaktı az daha. karım arabayı durmadan stop ettirdiği için sıkılmıştım. Ve Pelin’le indik sigara içiyorduk.

Bunlarda turluyolardı. Birden kayboldular ortalıktan. Biraz gezinme ile arabayı buldum. Bir baktım karım eteğini yukarı toplamış adamın kucağında idi. Adam karımın göğüslerini okşuyordu. Tekrar Pelin’in yanına gidip Pelin’i uzaklaştırdım. Arabaya doğru dewam ettim. Adam elini karımın tangasının üzerine koymuş okşuyordu.
Hikayenin devamını oku »