Kantinde İlk Defa

Slm arkadaşlar ben İstanbulda yaşıyorum ismim önemli değil.Sizi sıkmadan hemen hikayeme geçeyim en iyisi.Şimdi ben okulda sıradan bir gün yaşıyordum.Öğle arasında kantine gidene kadar.

Neyse kantine gittim.Her zamanki gibi sıra bekliyordum adam gibi.Ama birden önüme dolgun kalçalı bir kız geldi ve bana istemede de olsa o sıkışıklıkta sürttü.Ben felaket olmuştum.Bi baktım kız da tam önümdeydi.Ben azmıştım ne olursa olsun diyerek arkada yüklendim.Öğle arasından önce bedende olduğumuz için üstümü değiştirmeden direk kantine girmiştim.Onun için sikim kalktığında direk öne doru kalkıyordu.

Sora kıza tüm gücümle dayandım işte.O kalabalıkta hiç kimse zaten bir şey anlamıyordu. Herkesin derdi zaten kantinden birşey alabilmekti.Daha sonra yüklenmeye devam ettim artık bir ileri bir geri yapıorudum.KIz acemi olucakki hiç birşey anlamamıştı.Bende fırsattan istifade resmen bacaklarımı öne atıp üstüne abandım.

Artık fena olmuştum.Birden kısacık eteğiin altına çorap giymediğini fark ettim ama korktuğum ve bu olayı ilk kez yaşadığım için elimi atamadım.Ama kantinden çıkarken popolarının dolgun yanaklarını gizlice sıktım.Birden dönüp arkasına baktı ama anlayamadı benim yaptığımı.Ben bu işi sevdim arkadaşlar.Bir kaç kez daha deniycem onlarıda yazıcam.

Lolita Kuzenimle Doruklarda!!!!

Burada anlatacağım herşeyi yaşadım.sadece isimleri değiştiriyorum (ee malum ne olur olmaz :))))Ben 25 yaşında 1.80 boyunda kumral mavi gözlü bir gencim.Üniversite öğrencisiyim gerek dersler gerekse başka nedenlerlen dolayı tatil dönemlerimi okuduğum kentte geçiriyordum. Yaz tatili geldiğinde istemeyerekte olsa daha yakın olan amcamlara gitmeye karar verdim.Amcam ve yengemle sohbetten sonra

odaya birdenbire sarışın bir afet girdi.Amcam kuzenin Esini tanıdın mı deyince bir an için aptallaşmıştım. Esin son gördüğümde yaramaz obur cılız bir kız çocuğuydu… Şimdiyse 17 yaşında 1,75 boylarında sarışın yeşil gözlü bir lolita olup çıkmıştı! Uzun ve biçimli bacaklarını sımsıkı saran bel altı bir kotun üstüne ince belini ve pürüzsüz göbeğini açıkta bırakan dar bir tişört giymiş,

yeni çıkan göğüsleri tişörtünü sımsıkı germişti. Kekeleyerek ‘ Ne kadar büyümüşsün ne kadar güzel olmuşsun’ diyebildim. Ilk karşılaşmamız böyle oldu ama o zaman daha niyeti bozmamıştım…Evdeki ilk hafta sürekli esinin küçük kardeşi Ali peşimde dolaşıyor ne müzik dinlediğimi ne yapmaktan hoşlandığımı ve bunun gibi şeylerle ilgili olarak beni soru yağmuruna tutuyordu.Sıkılmakla beraber hiç şüphelenmeden bişeyler söyleyip yolluyordum onu…Bi kaç gün içinde

Esinin odasından benim sevdiğimi söylediğim müzikler yükselmeye başladı.Giyimine sürekli dikkat ediyor adeta her gün daha artan bir hızla dikkatimi çekmeye çalışıyordu.Sohbetlerimizi kısa kesiyor adeta gözlerimin içine bakıyordu.Hareketlerine gün geçtikçe daha baştan çıkarıcı yapmaya başlamıştı..

Tam karşıma ya da yanıma oturuyor oldukça seksi pozlar veriyordu…Dediğim gibi normalde kayıtsız kalınamayacak denli güzel ve işin ilginç tarafı müthiş seksi bir kızdı.Ama ben yine de temkinli davranıyor kendimi tutuyordum.Her ne kadar Kuzen Üvey de olsa böyle bişey yapamam diyordum kendi kendime.Tek sorun aletimin gün boyu dimdik durmasından mecburen (zor şartlar altında!) masturbasyon yapmamdı.

Sıcak bir yaz günü ;amcamla yengem esinin küçük kardeşini de alarak şehirdışına bir akrabalarını görmeye gittiler bir gün kadar kalacaklardı.Esin basketbol antremanını gerekçe göstererek gitmeyi reddetti. Ben zaten evde kalmaya niyetliydim. Amcamlar birbirinize gözkulak olun diyerek sabah erkenden ayrıldilar.

Esin kahvaltıdan hemen sonra hazırlanıp antremana gitti.Bende güzel bir müzik koyup bir sigara yaktıktan sonra köşeme çekildim. Evde yalnızdım ve seksi kuzen beni daha çok tahrik edemeyecekti neyseki! Ne de olsa bütün gün kendimi zor tutuyordum…En iyisi bugünü burada tv izleyerek geçirmek diye düşünüyordum bugün kimbilir neler yapacaktı.

Derken zil çaldı. Gelen Esindi ; soluk soluğa kalmış her yerinden ter damlıyordu.Ne oldu bu ne hal diye sorduğumda erken çıktım oyundan dedi.Sırılsıklam olmasına rağmen eşofmanın üstünü çıkarmaya niyeti yoktu.Niye çıkarmıyosun? diye sorunca Eminmisin? dedi gülerek Evet ne olmuş ki dedim’ Kalbinin kaldıracağını sanmam diyerek odasına koştu.

Her neyse deyip salondaki yerimi aldım.İçime bir kurt düşmüştü ve çok şaşırmıştım.Bir dakika içinde mutfağa birisinin geçtiğini gördüm Merakımı gidermek için sessizce içeri girdiğimde gözlerim yerinden fırlayacaktı sanki.Kalbimin kaldıramayacağını söylerken bunu kastetmiş olmalıydı.Kısacık şortu poposunda bitiyordu

İnce uzun bacakları olanca zarafetiyle ortadaydı.En delirticisi de kalçalarının üzerinde başlayıp boynunda biten tişört terden sırsıklam sütyensiz göğüslerine ince beline dümdüz göbeğine yapışmıştı.Çırılçıplak olsa bu kadar seksi olamazdı.Hele meme uçları sertleşmiş olgun bir meyve gibi tişörtü yırtarcasına kendilerini öne atmışlar,adeta yenmeyi bekliyorlardı.Hayatım da hiç bu kadar çok sevişmek istememiştim bütün bu süzme ayini bir iki saniyede olmuştu. Kalbim sikimin ucunda atıyordu sanki…

Beni görmeden çıkayım derken aniden geri dönünce göz göze geldik.’Haklısın gerçektende kalbim dayanmayabilir !’diyerek uzaklaştım.Daha sonra mutfaktan çıkıp odasına giderken beni süzdüğünü farkettim.Birazdan banyoya gireceğini söyledi.Bir kaç dakika sonra banyo kapısı kapandı.Bense salonda az önceki enstantaneyi düşünüyordum habire.İnanılmazdı artık dayanacak halim kalmamıştı.

Şahane vücudunun her noktasını emmek yalamak deliler gibi sikmek istiyordum onu.Aletime hemen elimi attım rahatlamalıydım..Derken bir ses duyuldu. ‘Sırtımı sabunlarmısın?’. Artık beynim durmuştu banyoya koştum.Banyoda buhar bulutunun içine girdiğimde manzara müthişti. Küvet ağzına kadar köpüklerle kaplanmış vaziyette esin sırtı bana dönük şekildeydi boynunu nazikçe bana çevirerek ‘Hadi’ dedi.

Elime sabunu aldım lifle omuzlarını ovmaya başladım sırtını da sabunlayabilmek için hafif öne doğru eğdim Eğilmesi için elimi vücuduna değdirdiğimde müthiş bir elektriklenme olmuştu ikimizinde nefes alışverişleri sıklaşmaya başlamıştı. Yüzünü bana döndü elimi tuttu ve dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı. Artık ok yaydan çıkmıştı.

Sıcacıktı dudakları öyle güzel öpüyordu ki adeta titriyordum. Benim küçük lolitamın dolgun dudaklarını ısırıyor dilimi ağzında dolaştırıyordum. Hiç konuşmadık. Doğal bir ritmle seyrediyordu herşey sadece nefes alışverişlerimiz duyuluyordu. Dudaklarından bal damlıyordu adeta … Bir süre öpüştük gözlerini kapatmıştı.Üzerimdekileri çıkardım küvete bende girdim, bacaklarını ayırıp kucağıma oturdu.

Dudaklarından ayrılamıyordum ağzının içini dilimle içime çekerken oda yavaş yavaş bana ayak uydurmaya başlamıştı. Dilini ağzımda dolaştırıyor saçlarımı okşuyordu. Dimdik olmuş aletim poposuyla kalçası arası bir yerlere sıkışmıştı o üzerinde hafifçe gidip gelirken sikim nabız gibi atıyordu. Tenlerimiz birbirine değdikçe daha da tahrik oluyorduk .Bu kız yaşından beklenmeyecek bir dişiliğe sahipti.

Ellerim bu enfes dişinin üzerinde gezinirken aletimi pürüzsüz kadınlığının altında daha da büyütüyordum. Lolitam öpüşmekte deneyimli gibiydi bir eli sırtımı sıkı sıkı tutmuşken bir eliyle de saçlarımı okşuyordu.Nefessiz kalmıştık arada çıkardığı nazik inleyişler dilinin

Ağzımda yaptığı hareketler beni iyice çıldırtmıştı.

Başını hafifçe geriye ittim ,niyetim kusursuz göğüslerinin tadına bakmaktı.Köpükler bu enfes yuvarlaklardan aşağı inerken bir elimi birine atıp okşarken başımı da diğer göğsüne gömdüm yalayıp yutmaya başladığım da ahhhhh diye bir çığlık atışı vardı ki duymalıydınız.Bir yandanda elini başıma atmış daha da bastırıyordu.

Dakikalar sonra küçük çığlıklarının dışında tek söylediği şey ‘Hadi gir içime ne olur oldu!’. Memnuniyetle tatlım diyip afeti kucakladım. Banyodan dışarı çıktık.Niyetim bu anın tadını çıkarmaktı,mecbur biraz dişimi sıkacaktım.Havluyla okşaya okşaya kuruladım fıstığımı.Saçlarını kendisi kurularken bütün vucudu karşımdaydı.

Onu öylece görmek bile bana fazlasıyla yetmişti. Arkasından doğru yaklaştım ensesinden öperken ellerimle de göğüslerini okşuyordum.Böylelikle yeniden başlamış olduk. Kulağına fısıladadım bakire misin diye. Senin olmak istiyorum diye yanıtladı ardından dudaklarıma yapıştı.Elini de aletime atmış birazdan içine alacağı şeye asılıyordu.Zamanı artık gelmişti yatak odasına sevişerek ilerledik.

Kah ısırarak kah öpüp okşayarak boynunu göğüslerini,göbeğini dolaştım. O gözlerini kapatmış o güzel yüzünü geriye doğru atmış inleyerek bu anın tadını çıkarıyordu.Bacaklarını iyice iki yana açtı ve bana ayak uydurmaya çalışıyordu. Bacaklarının arasına başımı gömdüm ,yeni tıraş edilmiş mükemmel amcığınının üzerinde dilimi dolaştırmaya başladım.Hemen huylandı, sakin ol tatlım dedim, birazdan devam etmem için yalvaracaksın dedim.

Tanrım o kadar dardı ki dilim bile içine zor giriyordu! Dudaklarındaki bal tadı ağzıma gelmeye başladığında artık tüm vucudu titremeye amı kasılıp gevşemeye başlamıştı.İlk gerçek orgazmını yaşayan lolişim artık başka alemlerdeydi.Hadi bakalım artık benim uçma vaktim gelmişti.Arayı fazla soğutmadan yarım saattir sırasını beklemekten artık sızlamaya başlayan sikimi tazecik amının sularıyla bir güzel ıslattım ,bacaklarını iyice ayırdım o şahane bacakların arasında bana gülümseyen gül kurusu mabedine benimkini hafifçe yerleştirdim.

Daracık olmasına rağmen başını ıslaklığıyla itirazsız hemen kabul etti.

Heyacanlanmıştı ya acırsa diyebildi. Sakin ol yavrum herşeyi bana bırak dedim.

Hareketsiz kaldım dudaklarına yapışıp öpmeye başladım.Bir yandan da ileri geri yaparak daracık amcığında kendime yol yapmaya başladım, aletimin gövdesinin başlangıc kısmını içine almayı başarmıştı. Derken malum engel aletime takıldı.

Gözlerini açtı hadi dedi bir yandan da dudaklarını ısırıyordu.aniden içine gömdüm.Dibine kadar sokmuştum.Tiz çığlıklarına aldırış etmeden giderek hızlanarak bir tempo tutturdum .Artık gözüm hiç birşey görmüyordu.Boşalmaya yakın içinden çıkmak istedim.Ama belliki artık oda alışmış ve zevk almaya başlamıştı.Bacaklarını sırtıma kitlemiş elleriyle beni kendine yapıştırmıştı.Çıkma dedi içime bırak diye fısıldadı.

Zevkten gözleri kaymıştı.Ben de salıverdim.İliklerim çekildi sandım.Orgazmın yorgunluğuyla içinden çıkmadan üzerine yığıldım. Oda bana sarıldı. Pişman mısın diye sordum. Hiç pişman değilim dedi. Onu sana saklamıştım zaten. erkeğimin senin olmanı istedim dedi.Nasıl olsa olacaktı seninle yaşamak hayalimdi dedi.Birsüre uyur uyanık birbirimizi inceledik.Küçük kadınımla ilişkimizin henüz başlangıcını anlattım.Maceralarımız otobüste,parkta denizde bilumumum yerlerde olanca ateşiyle devam ediyor.Gerisini gelecek sefere artık.

Dudaklarindan Akiyordu Erotik

Merhaba adım mert bu yazılanlar hikaye mi gerçek mi anlamadığım ama size başımdan geçen tamamen gerçek bir anımı anlatmak istiyorum. Evli bir erkeğim adım mert gençliğimde sık sık dayımlara giderdim yengem ta o zamanlardan iştahımı kabartırdı bana çok sıcak davranır cana
(more…)

Kızım…

Sevgili ensest severler. Ensest ilişkilere ilgi duymam ta ki eşim öldükten sonra başladı. Şimdi kızımla birlikte yaşıyoruz. kızım lise`ye giden alımlı bir genç kızdır. Onun ne giydiğine ben karışmam. Çünkü kızım ne zaman ne giyileceğini çok iyi bilenlerden. Okul haricinde genelde mini etek, üzerine badi ve makyajını yapar. Dedim ya .

   çok alımladır.

Bacakları sütun gibi, dudakları kiraz gibi, gözleri fıstık

   yeşili,kumral ve uzun boyludur. Kalçaları yuvarlak ve çok güzeldir. Yürüyüşündeki endamı bile insanı çileden çıkarmaya yeter. Şu an evli olsam

   eşimi boşar onu alırım. İşte böyledir. Evimizde yatak odalarımız bitişiktir.Bir gün kapının önünden geçerken kızımı soyunurken gördüm. Kapı .

   aralıktı ve farkında değildi. Üzerinde ki badiyi çıkarttı ve altındaki mini eteğide çıkarıttı. Sadece kilot ve sütyen ile kaldı. Kırmızı

   bir iç çamaşırı vardı. Deli oldum.

Kenara saklandım ve hemen elimi yarağıma koydum. Taş gibi olmuştu. Niyeti bozmuştum. Girecektim odaya.

   Ve sonunda dayanamadım odaya daldım. Baba dedi. Hemen yataktan aldığı .

   pike ile üzerini örtmeye çalıştı. Kapıyı niye vurmuyorsun, bak soyundum

   şeklinde beni tersledi. Ben de bak kızım şuraya bir otur diyerek onu ikna ettim. “Kızım benim evlenmemi istiyormusun” diye bir soru sordum. Hayır “baba” dedi. Ben “benim üzerime kimseyi getirmeni istemiyorum” dedi.

O zaman “ben de senin bu evden ayrılmanı

   istemiyorum” dedim. Yani evlenmeni. Yaşım genç olduğu için buna itiraz edemeyeceğini umduğum için bu soruyu sordum. kızımla aramızda 20 yaş var.

elimi bacaklarında gezdiriyordumO 18 yaşında ben ise 38 yaşındayım. “`Ne demek istiyorsun baba” dedi. Ben o öyle deyince

   elimi bacaklarında gezdiriyordum. Napıyorsun sen benim babamsın çık, defol, sapık dedi. Ben ise onu iknaya uğraşıyordum. kızım bak dinle dedim. Ama nafile. Artık tecavüzden başka çare kalmamıştı.

Hemen yere yatırdım. Bağırıyor, kalk üzerimden diyordu. Kilotunu indirdim. ve Amını yalamaya başladım.

   Dilimi soktukça bağırıyor daha çok zevk alıyordu. Daha sonra göğüslerini okşamaya yalamaya başladım. İlk zamlarda verdiği tepkiler azalmıştı. Sonra yarağımı .

   ağzına verdim. güzelce yalattırdım. Bu arada hem o benimkini yalıyor, bende arkadan onun göt deliğini ve am deliğini yalıyordum.

Sonra

   yataktan kızımı yere sarkıttım. götüne alıştıra alıştıra yarağımı soktum. Önce bağırdı sonra ise alıştı. O gün ve sürekli olarak kızımı sikmeye başladım. O da bundan zevk almaya başladı. İlk bekaretini .

   babasına vermenin mutluluğunu yaşıyor olmalı. Daha sonra kızımın ayarlamaları ile arkadaşlarını da siktim. Şu an hem kızım hem arkadaşları birlikte sikişiyoruz. kızını sikeceksin ki davulcuya kaçmasın…Gönderen: Murat

evli erkekleri taciz etmeye bayılırım

25 yasinda erkeklerle arasi iyi olan balik etli bir bayanim,İşyerinde beni bakisi ile bile tahrik eden bir adam var benden 1 yaş kucuk, her munasebette ona dokunuyor , kolumu carpiyor.Kalcalarimi masalarin arasindan gecerken ona degdiriyorum.
Veya masasina egilip bir sey anlatiyor gibi goguslerimin catalini gösteriyorum.yaninaki sandalyeye oturup pantolunumdan çıkan kalca gamzelerimi gosteriyorum. Aksamlari onu hayal ederek masturbasyon yapiyorum ve is yerinde surekli islanmis bir sekilde onu dusunuyordum.
Pazartesi gunu servisi kacirdim,yagmur yagiyor baktim otoparkdan cikiyor.Bende yagmurdan islanmisim    , beni arabasina aldi.islanmis ceketimi arabada elim penisine carpacak sekilde cikarttim.Pardon istemeyerek oldu dedim, mehmet ona hasta oldugumu anlamis olsa .    gerek , çekinme tut demezmi ?
Tem `e ciktigimizda mehmetin onu pantolandan firlayacak gibiydi ,
disarida yagmur yagiyor.Bu durumdayken bana hayır diyemez diye cesaret alip fermuarini ve dugmesini actim , kulotundan siyirdim.arabanin vitesi kadar penisi vardı.onu cekistirmeye basladim, yapacaksan adam gibi yap,