sex hikayeleri sitesi başlangıç

ensest sex hikayeleri bu sayfa içerisine eklenecektir, ensest sex hikayeleri aile içi sex hikayeleri ve abi sex hikayeleri, kız kardeşimle sex hikayeleri, annemle sex hikayeleri, anne sex hikayeleri ve benzeri içerikli konular

Anneme Sevgili Bulmuştum

Ben metin. 21 Yaşında üniversite öğrencisiyim. Ve ailemin tek çocuğuyum. Annemde 38-40 yaşlarında 2 yıldır dul bir kadın. Annemle gayet

   rahat bir arkadaşlığımız vardır.

Bir gün annem “metin biliyosun ben iki yıldır yalnız bir kadınım ve benim de nefsim bir şeyler çekiyor” dedi. Ben önce anlamamıştım “nasıl?” dedim. “Yani bende sex istiyorum” dedi.

Ne dedim. Bir dakika sus dedi. Bak dedi. Ya yeniden evlenmeliim yada birileriyle ilişkiye girmeliyim. Biraz karşı çıktım ama baktım nafile. Bana neden söylüyosun dedim.

Etrafımdaki tek erkek sensin senle de yapamayacağıma göre, arkadaşlarından birini ayarlayacaksın dedi. Olmaz falan dedim. Yapıcaksın, dedi. Tamam dedim.

Aklıma naci geldi. .

   Hem çok istekli hem de hiç yapmamıştı. Nacinin yanına gittim bir kaç gün sonra konuşurken naci bir gün bize yemeğe gelsene annem çok güzel yemek yapar hemde ders çalışırız dedim. Tamam dedi.

Sonunda o gün geldi. Annem göz alıcı bir elbise giymişti. Ve yemekler özenle hazırlanmıştı. Yemeği yerken nacinin gözleri .

   annemin göğüslerinin arasındaydı hep ve annem de çok rahat oturuyodu.

   Sonra anneme elinize sağlık teyze çok güzel olmuş dedi. Annemde az sonra yiyeceğin şeyi bilsen bunu şimdi söylemezdin dedi. Annem sofrayı toplarken nacinin gözleri annemin belirgin kalçalarındaydı.

Annem Naci`ye yaklaştı…Annem sofrayı toplayıp yatak odasına geçti. Naci ellerini yıkamak için lavaboyu

   sordu. Bende onu yatakodasına götürdüm. Sen gir ben ışığı yakarım dedim. Annem içerde geceliğiyle bekliyordu. Bende odamdaki bilgisayarın başına geçtim. Kamera annemin odasındaydı ve benim bilgisayara bağlıydı. Naci önce duraksadı yanlış gelmişim dedi. Annem gel içeri burası doğru yer dedi.

   Ve yatağı gösterdi. Burası dedi. Annem, naci benimle sevişmek istermisin dedi. Naci eveeeeeeeeeet dedi. Annme naciye yaklaştı. Ve başını kavrayıp dudaklarınna yapıştı.

Naci kendini bırakmıştı. Annem onu uçuruyodu. Annme az sonra naci`nin pantolonun indirdi ve ağzına alıp yalamaya başladı. Naci

   annemin saçlarını okşuyordu. Annme yaladıkça yalıyordu yılların hasretini gideriyodu. Sonunda yatağa uzandı ve naci`ye gel dedi. Naci gitti sutyeni çıkarıp annemi emmeye başladı. Ve aşağı doğru inmeye başladı.

Az sonra kilotu okşadı biraz ve onu da çıkarıp attı ve yalamaya başladı. Biraz sonra annem “hadi artık… Beni” diye bağırmaya başladı. Naci annemin az önce dudaklarıyla kaldırdığı aleti anneme sokmaya başladı.

Annem az sarsılır gibi oldu ve az sonra inlemeye başladı. Evet evet eveeeeeeeet diye bağırıyodu. Naci de aralıksız devam ediyordu. Az sonra naci annemden cıkarıp fışkırtmaya başladı. Annemin her yeri nacinin spermleri ilr doluydu. O gün naci anneme birkaç defa daha kaydı. Ve gitti. Ikiside memnundu.

Daha sonra anneme sordum. “Harikaydı tekrar gelsin daha sonra” dedi.

Ve anneme ileriki zamanlarda

   birkaç arkadaşım daha kaydı ve annem çok mutlu. Tabi arkadaşlarım ve ben de… :)Gönderen: Metin

Boş derste siktim

Meraba sayın okuyucular.sizlere başımdan geçen müthiş bir sikiş hikayesi anlatacam.ben 17 yaşında sarışın uzun boylu mavi gözlü yakışıklı bir delikanlıyım.bizim okulda da taş gibi bir ingilizce öğretmeni vardı.füze gibi göğüsleri bomba gibi götü vardı.hep onu düşünerek otuz bir çekiyordum.onu bir kere sikmek için neler vermezdim neler.

bir gün matemetik dersimiz boştu.bende bunu fırsat bilip elime bir ingilizce kitabı alarak yanına gittim.bizim okul özel olduğu için her hocanın bir odası vardı.şans eseri onun da dersi boştu.hocam şu konuu tekrar edermisiniz dedim oda olur dedi.konuyu anlatmaya başladı ve gözlerimin içne bakıyodu.bi ara su almak için dışarıya çıktı.

gelirken kapıyı kilitledi.tekrar koltuğuna oturdu.üzerinde mini bir etek dar bir badi vardı.badisi o kdaar dar dıki meme uçları belli oluyordu.ben artık sürekli oraya bakıyordum.konuyu anlatırken sözlük almak için ayağa kalktı ve rafa uzandı artık dayanamadım ve arkasına yapıştım.ellerimi badisinin altına soktum ve göğüslerini

okşamaya başladım.hemen bana döndü ilk önce karşı koymaya çalıştı.sonra penisimin büyüklüğünü farkedince kendini bana teslim etti.ilk önce badisini çıkardım sonra eteğini sıyırdı.tangasının altından kukusunu okşamaya başladım.o da bana sakso çekmeye başladı daha sonra domaldı ve hadi gir içime dedi (more…)

fahişe görümcemin ayağının alçıda olmasını fırsat bilerek

Yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istedim.Benim hayatımda kimseye anlatamayacağım ancak sanal dünyada birileriyle paylaşabileceğim bir sır bu çünkü.
23 yaşındayım evleneli iki yıl oldu.Kocam ve ailesi köyde yetiştirdiklerini pazarlarda satarak geçimini sağlıyor.Yani tarım başlıca geçim kaynağımız.Ekim, sulama, budama, ürün toplama vb. Kocamın bir kız kardeşi var Ankara’ da.Bir buçuk yaşında bir çocukları oldu.Görümcem ev hanımı ben gibi.Kocası Murat bir inşaat firmasında usta.Geçen yaz eve bir telefon geldi.Telefonda Murat enişte vardı.Görümcem perde takarken merdivenden düşüp ayağını kırmış, ayağını alçıya almışlar.Yirmi gün hareket etmeden dinlenmesi gerekiyormuş.Çocuklarına bakacak kimse olmadığından görümcem benim onlarda kalmamı istemiş.Görümcem Aylin çok naziktir, titizdir.Aramız çok iyidir.Her sırrını benimle paylaşır ve benim titizliğimi kendine benzetirdi.Çocuklar dokuz yıl sonra olduğundan çok kıymetliydi, kimseye emanet edemezlerdi.Onun için benden yardım istiyordu.Kocam bana sorunca hemen kabul ettim.Sabah ilk otobüsle Ankara’ya gittik.Kocam geri dönmek zorundaydı.İçeri girdiğimde görümcemi öyle çaresiz yatarken ben de onunla ağlamaya başladım.Murat enişte “Ne o çocuklar gibisiniz.Güçlü olmak zorundasınız buda geçecek.” Dedi.Çocuk uyuyordu.Akşam yemeği için sofrayı hazırladı.Aylin’e de tepsiye hazırladım.Eniştemin izni yarın bittiği için yarın işe gidecekti.Bana çocuğun odasını ve yapmam gerekenleri anlattı.Az sonra çocuk uyandı altını değiştirip yemeğini yedirdim.Aylin eşyaların yerlerini ve yapmam gerekenleri söylüyor ben de yapıyordum.Aylinin de ilaçları vardı, ağrı kesici ve sakinleştirici gibi.O gece ilaçlaırnı da verip yattık.Sabah çocuk da uyandı kahvaltı yaptık hep beraber.Murat enişte işe gitti.Aylin le biraz dertleştik.Bna karşı mahçup olduğunu bana karşı nasıl borcunu ödeyebileceğini falan.Ben de ‘Aylin aynı şey benim başıma gelebilirdi’ dedim. (more…)

Bodrumda Yaz Erotizmi

slm bn istanbuldan mert.O zaman 168 yaşındaydım.TTatil için bodruma gittiğimizde bizimle aile dostumuz olan mehmet amcalar ve kızları YELİZ de geldi.Yeliz 19 yaşında çok güzel ve birazda dolgun bi kızdı.Küçüklüğünden beri hep bnm kucağımda otururdu.O gün evde
(more…)