Etiket başlığı ‘hamamda sikiş’

Bir gün önce gay kanalında chat yaparken tanıştığım birisinden bir hamamın adresini almıştım. Hamamlarda böyle alemler olduğunu daha önce de duymuştum ama arkadaş burasından çok emin konuşuyordu. Ben de merakımı yenemedim.

Ne de olsa aylardır belki de yıllardır düşlediğim bir fantezimi gerçekleştirme fırsatı bulacaktım. Hamamın oturduğum yere uzak olması benim daha da rahat olmamı sağlayacaktı, tanıdık biriyle karşılaşma ihtimali yok denecek kadar azdı. Ertesi gün arkadaşın verdiği adresten hamamı buldum, işyerlerinin arasında bir yerdi. Girişte paramı verip peştamalımı aldığımda kapıdaki görevli beni uyardı.

“Peştamalını ortada açmak yasak haberin olsun” dedi. Sanırım doğru yere gelmiştim. Kıyafetlerimi torbaya koyup emanete teslim ettikten sonra peştamalımla içeri girdim. İçeride “orta” denen göbektaşının da olduğu bir alan ve kenarlarda ikişer kurnalı küçük kabinler vardı. Kabinlerin bazılarından iniltiler geliyordu. Ortada boş bir yer bulayım diye gezerken önünden geçtiğim kabinlerden birine göz attım.

İçeride dizlerinin üstünde 40 yaşlarında kıllı ve göbekli bir adam benim yaşlarımdaki parlak bir genci dörtayak pozisyonuna getirmiş yavaş yavaş beceriyordu. Gencin o halini görünce kendimden geçtim. Umarım ben de onun kadar mutlu olabilirdim.Boş bir kurnanın kenarına doğru oturuyordum ki yan tarafta yıkanmakta olan 30-35 yaşlarında birisi bana “Hoşgeldin birader” dedi. Ben ürkekçe hoşbulduk deyince “İlk defa mı geliyorsun” diye sordu. Demek ki buraya müdavim olunuyordu. Ben de “evet, ilk” dedim. Sonra biraz sağdan soldan bahsetti.

Sonra “ben bacaklarımı filan yıkıyacam burada peştemal açmak yasak gel bi kabine gidelim sohbetimizi orda ederiz” dedi. Bu teklife sevinmiştim adam resmen bana göz dikmişti. “olur” diyerek onu takip ettim. Boş kabinlerden birine girdik ve muşamba perdeyi çekerek bizi gözlerden uzak kıldı. İçeride karşılıklı iki kurna yer alıyordu. Biz de karşılıklı oturduk.
Hikayenin devamını oku »