Zevk Festivali

Merhaba arkadaşlar sizlerden gelen yazılara göre yaşadığım olayları günlük tarzında yazmam hoşunuza gidiyormuş. Bir haftalığına ailemin yanına Antalya’ya gitmiştim. İsterseniz bu tatilimi günü gününe size anlatayım. Bana göre eğlenceli geçen bir tatildi ve sizinle paylaşmak istedim.

Ankara’dan 20 Nisan akşamı yola çıktım. Daha henüz Ankara’dan çıkmamıştık ki ben uykuya dalmıştım. 21 Nisan sabahı Antalya’ya geldim hemen bizimkilerle kucaklaşıp sarıldıktan sonra birkaç saat uykuya dalıp iyice kendime geldim. Arkadaşlarımı aradım fakat hepsi ya okuldaydılar yada çalışıyorlardı.bu sebeple tek başınaydım. Belki yaramazlık yapabilirim düşüncesi ile kuaförün yolunu tuttum

bir güzel sir ağda yaptırıp parladıktan sonra saat 12:00 ye doğru lisedeyken kaçtığımız ıssız küçük koya gitmek için. Kemer otobüslerinin olduğu yere gittim. Minibüse bindiğimde okul kaçkını dört kızın da olduğunu fark ettim. Onlar arka koltukta oturup sohbet ediyorlardı. Bende onların önündeki koltuğa oturdum. Minibüs hareket edene kadar konuştuklarına kulak kabartmayı da ihmal etmiyordum.

Öncelikle isimlerini değiştirerek vereyim Alev (çünkü kızıl saçları vardı uygun olacağını düşündüm), Yeşim (yemyeşil gözleri var), Handan (Çok güzel bir gülüşü var). Buket (Çiçek gibi bir kız). Ticaret lisesinde okuyorlarmış okuldan kaçmışlar ve yarın da Alanya tarafına kaçacaklarmış sabah sekizde buluşup dokuma kavşağından otostop çekerek gideceklermiş. Onları dinlerken ineceğim yere gelmiştim.

Her zamanki gibi eğimli yoldan inerken aşağıda birilerinin olduğunu fark ettim. Biraz duraksadım. Çünkü rahatsız olmuştum sere serpe güneşlenip özgürlüğümün tadını çıkaracakken bu salakların orda olması beni rahatsız etmişti. kızın üzerinde kırmızı bir bikini vardı,vücudu da bembeyazdı. kızıl düz,uzun saçlara sahipti. kızla oğlan öpüşüyorlardı. kız diz üstüne çökmüş oğlan oturur vaziyette elleri birbirlerinin

bacak aralarını okşuyordu. İzlemeye karar verdim. İçimden de “dakika bir gol bir diyordum”. Net göremiyordum ama kız sanırım eğilmiş adamın aletini yalıyordu. Adam uzun bir süre kafasını geriye atmış hiçbir şey yapmıyordu. Tam sıkılmış aşağı inip onların rahatını bozmaya karar vermişken oğlan kızın bikinisinin altını yana sıyırdı. Haliyle bende aşağıya inmekten vazgeçip röntgenlemeye devam ettim.

Adam sanırım kadının vajinasını parmaklıyordu. Bir süre daha böyle devam ettikten sonra kız doğruldu. Adam bikininin önüne kafasını eğmişti. Sanırım vajinasını yalıyordu. Oturduğum yerden tahmin ediyordum sadece. Bir müddet bu şekilde devam ettikten sonra adam tekrar oturdu ve şortunu dizlerinin aşağısına kadar indirip tekrar kadının yalamasını sağladı. Şimdi aletini de rahatlıkla görebiliyordum.

Kadın adeta adamın aleti ile dans ediyordu. Bir süre daha böyle devam ettikten sonra kadın ayağa kalktı ve bikinisinin altını sıyırıp bembeyaz kalçalarını görmemi sağladı. Çok güzel harika yuvarlak kalçalar aklımı başımdan almıştı. Adam gene kafasını kadının önüne gömdü. Bu fazla uzun sürmedi. kadın adamın kucağına oturup 5-10 kez gidip geldikten sonra aleti tamamıyla kadınlığına gömdü. Adam iki eliyle kadının kalçalarını yana ayırıyor sonra tekrar birleştiriyor ve tokatlıyordu.

Epey bir süre böyle devam ettikten sonra kız bu sefer ters döndü ve tekrar adamın kucağına oturdu. Sanırım bu sefer arkadan yapıyordu. Vajinasını görebiliyordum ve o an erkeğin yerinde olmayı o kadar çok isterdim ki anlatamam size. Bir ara aşağıya inmeyi bile düşündüm ama adamla sevişme riski olduğu için bunu göze alamadım. Derken kendimi parmaklar buldum. kız bikinisinin üstünü de çıkarmış hoplarken göğüsleri öyle bir sallanıyordu ki onları tutup sıkmak geldi içimden.

Ben boşalmıştım ama bunların boşalmaya niyeti yoktu ve artık onların oyununu bozup kendi keyfime bakmanın zamanı geldiğini düşünerek aşağıya indim. Beni fark etmeleri uzun sürmedi. Ben sanki onları ilk kez görüyormuş gibi donup kaldım,utanmış gibi yaptım. kız adamın üzerinden apar topar inince adam da aynı serilikte dizlerinin aşağısına çekilmiş şortu hemen çekip denize fırladı.

Sanki babasına basılmış çocuklar gibiydiler. Ben istifimi bozmadan peynir vücutlu kıza bakıyordum. kız hem hınzır hem de mahcup gülümsemeyle bikinisinin üstünü giyerken onu izledim. Bikinisinin altı bana yakındı. Ama kız yaklaşıp onu almaya kalkamıyordu. Birkaç saniye daha baktıktan sonra bikinisinin altını aldım. İlk başta koklamayı düşünüyordum ama abartı olacağını düşündüğümden ona uzattım.

Kızın giymesi ile eşyaları toparlamaya başlaması bir oldu sanki. Eşyalar toparlanınca da adam sudan çıktı ve el ele koydan ayrıldılar. Bende havlumu serip güneşlenmeye koyuldum. İşgal altındaki topraklarını kurtaran komutan edasıyla gerine gerine yatıyordum. Aklıma takılmıştı ya bizde arkadaşımla bir şeyler yaparken izleyen biri olmuşsa diye. Bir süre daha güneşlendikten sonra çıplak denizde yüzdüm fakat aklım o liseli kızlara kaymıştı. Bende ilk lezbiyenliği lisede tatmıştım tahminen onlardan

birini avlayabilirsem onlarla ilk yapan ben olacaktım. Bu durum beni heyecanlandırmıştı. Hemen eve dönüp yarın için plan yapmalıydım. Hemen yukarı çıkıp minibüsü bekledim. Çok geçmeden minibüs gelmişti ve tesadüfün bu kadarı olur dediğim şeyle karşılaştım. kızlarla gene aynı minibüsteydik.

Onlar gene arka koltuktaydılar fakat bu sefer minibüs doluydu ve yer yoktu. Ayakta onları rahatlıkla süzüp dinleyebileceğim bir yere geçtim. kızların saçları ıslaktı ve formaları da hafif nemliydi. Anlaşılan denize girmişlerdi. Alev arkadaşlarına “ıslak ıslak giydik umarım belli olmaz” diyordu. Anlaşılan iç çamaşırları ile girmişlerdi denize. Onların bacaklarını yeni olgunlaşmaya başlayan göğüslerin inceledikçe aklım başımdan gidiyordu.

Kararımı vermiştim onları otostop yaptıkları yerden alacaktım. Eve gidip hemen bir duş aldıktan sonra hazırlığımı yaptım ve ertesi günü beklemeye koyuldum. 22 Nisan sabahı erkenden kalkıp çantaya fazladan iki bikini daha koydum. Babamdan yalvar yakar arabanın anahtarını almayı başarmıştım. Arabaya atladım marketten biraz bira ve buz alıp buzluğa koydum. Birkaç sandviç de koymuştum çantaya.

Şimdilik her şey uygun görünüyordu. sabah kızların buluşma yerine gelmiştim ama kızlar yoktu. Galiba onları kaçırmıştım. Kendi kendime hayıflanırken yeşim’i gördüm. Diğerleri daha gelmemişti anlaşılan. Planım onları beklerken yanlarına yanaşıp onlara Alanya’ya nasıl gidileceğini sormak ve onları da arabaya bindirmek olacaktı. 15-20 dakika bekledikten sonra diğer kızlar da gelmişlerdi. Kadroda sadece Alev yoktu. Onun da gelmesi uzun sürmemişti. Hemen arabamla onlara yanaşıp

Alanya’ya nasıl gideceğimi sordum. Buket nasıl gideceğimi tarif etmeye başlamıştı ve planım suya düşmüştü. Umutsuzluğa kapılmışken Yeşim Buket’in sözünü keserek “bizde Alanya’ya gidecektik isterseniz sizinle gelelim daha rahat tarif ederiz” dedi. Yüreğime su serpen bu cümlelere karşı ağzımdan “tamam o zaman” çıktı sadece. Yanıma Handan oturmuştu. Oturmuştu ama o ne oturuştu öyle bacaklarını öyle bir açtı ki perişan olmuştum.

Daha Belek’e gelmemiştik daha fakat kırk yıllık ahbap gibi samimi olmuştuk. Okuldan kaçtıklarını denize gireceklerini söylediler. Bende durumu bildiğim için “vallahi evden çaktırmadan bikininizi almayı iyi başarmışsınız ben lisedeyken bunu başaramazdım onun için ya iç çamaşırımla yada ıssızsa çıplak girerdim denize” dedim. Bunun üzerine Handan “bizde bikiniyi alamadık iç çamaşırlarla

gireceğiz ama Alanya’da zor sanırım rahat yer bulmak” dedi. Tam cevap verecekken Alev atılıp “çıplak nerde girdin” dedi. Bende onlara yol üzerindeki bir yeri tarif ettim. kızlar güvenli olup olmadığını sordular. Bende onlara güvenli olduğunu söyledim. Bu arada gidip gitmemek konusunda aralarında kararsızlık oluştu. Bende can alıcı ikna cümlemi kullandım : “aman canım boş verin gitmekten

korkanların yarın bayramı onlar otursun çocuk bayramını kutlasınlar” dedim. Bu yaştaki kızlar kendilerini çocuk yerine koyulmasına tahammül edemezlerdi ve oraya yakın bir yerde indirmemi rica ettiler. Bende onlarla geleceğimi çünkü yoldan epey bir uzak olduğunu denizden sonra gene Alanya’ya götürebileceğimi söyledim. Sevinmişler kabul etmişlerdi. Bense onlardan daha çok sevinmiştim.

Buket ise bana şüpheci bakışı ile beni korkutan tek kızdı. Yoldan deniz tarafına sapıp 10-15 dakikalık patika yolculuktan sonra sahil boyunca ilerleyip gerçekten ıssızlığına emin olduğum bir yer buldum. Arabadan inince kızlar ıssızlığına inanmışlardı. Fakat soyunmaktan korkuyorlardı. Biraz mahcupluk,çekingenlik ve korku hisleri vardı içlerinde. Bunu gidermek için çantamdaki iki bikiniyi vücudu diğerlerine

göre zayıf olanlara yani Buket ile Yeşim’e verdim. Diğerlerine çekiniyorlarsa ilk başta iç çamaşırı ile girmelerini denize girdikten sonra çıkarıp alışmalarını söyledim. Akıllarına yatmıştı. kızlar bikinilerini arabada giyip gelmişlerdi diğerleri de formalarını çıkarıp iç çamaşırları il kalmışlardı. Bende şortumu v askılı bodymi çıkarmış bikinimle kalmıştım. Buketin ve Yeşimin göğüsleri benimkinden küçük olduğundan bikininin üst kısımları boşta kalıyordu haliyle de minik göğüsleri görünüyordu.

İkisinin de göğüslerinin tamamını ağzımın içine alabilirdim. Korkudan yada heyecandan göğüs uçları belirginleşmişti. Bikinin altı da tam gelmiyor kayıyordu ama düşecek kadar da gevşek değildi. kızlar denize girdiğinde bende buzluktan biramı alıp yudumlayarak onları seyretmeye koyuldum. kızlar denizden geldiklerinde hiç biri çıplak kalamadan dönmüşlerdi. Sebebini sorduğumda utandıklarını söylediler.

Alev buzluktan bir tane birayı kapmıştı. Yeşim bitirdiğim biranın şişesini çevirirken bize “hadi şişe çevirmece oynayalım” dedi. Bende tamam soru soralım bilemezse soyunsun dedik. Hepsi kabul ettiler. Konu ders konusu olacaktı. kızlardan birinin çantasını aldık ve tarih kitabını kaynak olarak alacaktık. Şişeyi çeviren de hep ben olacaktım. İlk çevirmemde şişe Alev’e gelmişti. Kazık bir soru aradık ve sorduk maalesef Alev bilmişti.

Beş altı kere çevirmiştim ama kızlardan sorular bilemeyen yoktu. Korktuğum başıma gelmiş şişenin ucu beni gösteriyordu. Malumunuz benim gibi lise yıllarında tembel olan bir öğrenci soruyu bilemedi. Kendi kaleme gol atmış gibiydim ve bikininin üstünü alkışlar ve hayret verici bakışlar arasında çıkardım. O dakikadan itibaren kızların gözü göğüslerimdeydi.

Kızlara ikram ettiğim biralar hızlı hızlı içilir olmuştu.Uzun uğraşlar sonucu Handan soruyu bilememiş o da göğüslerini fora etmişti. Bir süre sonra şişe gene beni gösterdi ve bu kez soruyu bilmiştim. Sırasıyla Alev,Yeşim ve Handan soruları bilememişlerdi. Handan artık altını da çıkarmak durumundaydı. Uzun ısrarlar ve mızıkçılık iddiaları ile Handan çıplak kalmayı kabul etti. kızlara Handan’ın oyundan daha çıkmadığını eğer bir soru daha bilmezse ona ceza vereceğimizi soruyu bilirse tekrar bir parçayı giyebileceğini söyledim. kızlar bu fikrimi kabul ettiler.

Derken Buket soruları ardı ardına bilemeyerek ikinci çıplak kalan oldu. kızların vajinaları kıllı ama el değmedi her halinden belliydi. Yeşim üçüncü çıplak kalan olmuştu. Dördüncü çıplak kalan da ben olmuştum. Kitaptan soru soracak yer bulmak oldukça zorlaşmışken ben bir soruyu daha bilemedim ve cezaya kaldım. kızlar ortak cezaları onların ellerini öpmemdi. Bende sanki kızar gibi “bunu unutmayacağım size ceza gelirse bende ayaklarımı öptüreceğim” diyerek ellerini öptüm.

Bir müddet herkes soruları bildi. Daha sonra Alev de son çıplak olarak aramıza katılmıştı. Gördüğüm manzara beni şok etmişti. Çünkü Alev’in vajinası benimkinden de güzeldi tıraşlı ve hemen üzerinde gül dövmesi vardı. Dövmeyi sorduğumda kendisinin yaptığını geçici dövme olduğunu söyledi. Şaşırmıştım ve mümkün olursa bir ara bana da yapmasını istedim,kabul etti.

Derken handan cezaya kaldı ve ayaklarımızı öptürttüm. Handan ayaklarımızı öperken size kıçımı öptürmezsem diye de laf söylüyordu. Biraların etkisi ile artık kafayı bulmuştu kızlar ve yerlerinden kalkacak halleri kalmamıştı. Bende sarhoş numarası ile onları mıncıklayıp kendimden geçiyordum. Yaklaşık yarım saat kadar bu şekilde devam ettikten sonra kızlarla denize girdik ve kendimize geldik.

Hatta deve güreşi oynarken ben alevi üstüme aldım. O güzelim vajinaya kafamı değdirmek bile çok hoştu benim için. Kıyıya gelip sandviçlerimizi yerken cinsellik hakkında konuşmaya başladık. Hepsi çok şey yapmış gibi atıp tutuyorlardı. Bende onlara “siz daha kendi vücudunuzu tanımıyorsunuz nerelerden zevk axlacağınızı bilmiyorsunuz” dedim. Bu sözlerim karşısında kızlar şaşırmış ne diyeceklerini bilemez hale gelmişlerdi.

Sözlerime devam ettim. “mesela sen alev vajinan ve göğüslerin dışında nerenden zevk aldığını biliyor musun” diye sordum. Beklediğim gibi Alev sadece saydığım yerlerden zevk alınabilineceğini iddia etti. Benden boynundan zevk alacağını söylediğimde “almam” diye ısrar etti. Bende “var mısın iddiaya kaybeden kazananın oyuncağı olacak” kendinden emin alev “tamam varım pişman olacaksın” dedi. Zevk alsa bile almadım diyeceğini bildiğim için yöntemi anlattım:

ben boynunu ve kulak memelerini yalarken kızlarda Alev’in göğüs uçlarını ve vajinasını inceleyip bir değişiklik olup olmadığına bakacaklardı. Boynunu yalarken daha birkaç saniye içinde Alev’in göğüs uçları şişip vajinası kabarmıştı. Alev de hoşuna gittiğini itiraf etti ve galip ben oldum. Alev nasıl oyuncağı olacağını sorunca “şimdi değil ben istediğimde oyuncağım olacaksın” dedim.

Kızlar anlamamıştı ama bir hak elde etmiştim. Epey bir süredir ordaydık ve gitme zamanı gelmişti. Alevin numarasını aldım benimkini de verdim. Fakat bahanem dövmenin aynısından istemem olacaktı. kızları Antalya’da uygun bir yerde bıraktıktan sonra eve döndüm. Hasta olmak üzere olduğumu fark edip sıcak bir şeyler ve ilaçlar ile bir kür yaparak dinlenmeye koyuldum. 23 Nisan günü hava biraz rüzgarlıydı ve bende biraz rahatsız olduğumdan ter atmak için hamama gittim.

Hamamda bir güzel de kese attırdım kendime ve eve gidip miskin miskin oturdum. Bir ara Alev’e mesaj çektim dövme için ama cebi kapalıydı. Akşama doğru açtı cebini ve bana ne zaman uygun olursam yapabileceğini söyledi. Bende bize davet ettim kabul etti. Ertesi gün bizimkiler işe gittikten sonra bana gelecekti.

24 Nisan günü sabahı zor etmiştim. Bizimkileri heyecanla evden uğurladıktan sonra onun gelmesini bekledim. Saate bakıp duruyordum çok yavaş ilerliyordu sanki. Derken Alev beni aradı evi bulamamıştı bize yakın bir marketin önünde bekliyordu hemen onu almak için evden çıktım. Marketin önünde düşük bel bir kot pantolon üzerinde beyaz mavi çiçek desenli askılı bir body ve elinde kot montu ile beni bekliyordu.

Hemen onu eve götürdüm içeri salon yerine benim odaya götürdüm. Number One TV’yi açtım biraz müzik olsun gevşesin diye. Bira içip içmediğini sormak yerine direk bira getirdim. Biliyordum ki birinci şişe bitmeden çakırkeyif oluyordu. Beklediğim gibi çabucak biranın etkisine kapılmıştı. Ben dövme için hemen eşofmanımı sıyırdım bacaklarımı iyice açtım sonra ona bir kere daha bakayım nasıl olacak diyerek onunda kotunu ve külotunu çıkardım. Dövmeye bakar gibi yaparak vajinasını okşuyordum.

Zevk alıyordu ama benim bilinçli yapmadığımı sanıyordu. Vücudu tir tir titriyordu.artık kendini iyice kaybettiği anda vajinasına yumuldum önce biraz itiraz etmeye kalksa da daha sona o da karşı koyamaz duruma geldi. Çok kısa süre sonra zevk sıvısını dışarı verip rahatlamıştı. Yaptığının yanlış olduğunu düşünür bir hali vardı ama aldığı zevkte bambaşkaydı. Onu ilişkiye tekrar razı ettim.

Ayağa kalktık öpüşmeye başladık. İlk defa öpüşmedi belliydi ama bir kızla öpüşmek onu çok heyecanlandırıyor olsa gerek ellerini göğüslerine götürdüğümde kalp atışlarının hızını fark edebiliyordum. Öpüşmeyi fazla uzatmadan aşağıya süzüldüm. Beline öpücük kondurup kalçasını kendime çektim. O da hafif eğilip sandalyeye tutundu ve ne yapacağımı merak eder bir şekilde bana bakıyordu. Kalçasını okşamaya başladım.

Ben okşadıkça o da kalçasını sağa sola kıvırıyordu. Anlaşılan bu da hoşuna gitmişti. Ufak öpücükler atmaya başladığımda iyice domaldığını fark ettim. Öpücüklerimde arada bir ısırıklar ekleyip heyecan katıyordum. Kalçasını mıncıklayıp tokatlamak da ayrı bir zevk veriyordu ikimize. Kalçasının yanaklarını iki yana ayırıp vajinasına bir iki dil darbesi vurduktan sonra üzerimdekini de çıkarıp tamamen çıplak kaldım.

Göğüs uçlarımı vajinasına sürtüyordum. Bu onun da benimde hoşuma gitmişti. Ayağa kalktım yatağımın üzerindeki ipek çorabımı alıp ellerini arkaya götürüp bağladım. Çok şaşırmıştı ne yaptığımı sorunca “benim oyuncağım olacaktın unuttun mu?” dedim. Gülümsedi ama endişe dolu bir gülümsemeydi bu yüzündeki. Daha sonra gözünü bağladığımda heyecanı ve korkusu artmış ama merakından dolayı da hayır diyemiyordu.

Diz çökertip arkasına geçtim üzerindeki askılı bodyi de çıkardıktan sonra göğüslerini alttan kavrayıp sıkmaya başladım. Göğüs uçları belirginleşmişti onları sıkarak ve titreterek işe daha büyük heyecan ve zevk katmaya çalışıyordum. Öne geçtim boynunu ve çenesinin altını yaladım. Dudağına ufak bir öpücük kondurduktan sonra el değmemiş göğüslerini yalamaya başladım.

Bir süre sonra omzuna bir iki dil darbesi yapıp tekrar arkasına geçtim. O bu sırada çömelmiş bir vaziyette dalının üzerinde duruyordu. heyecandan yada korkudan kıpkırmızı olmuştu. Onu sırt üstü halıya uzattım dizlerini kırmış bir vaziyette duruyordu. Dizlerini öptüm yaladım. Bir elimde göğüslerinin üzerinde belli belirsiz dolaşıyordu. Vajinasından zevk sıvısı sular seller gibi akıyordu.

Her iki ayağının bileğinden başlayarak dizlerine kadar öpüp yaldım. Göğüslerine doğru giderken göbeğine bir öpücük kondurup göğüslerini yalamaya başladım. Önce sol sonra sağ göğsünü resmen yuttum. O da bu sırada bacaklarını açıp kapıyordu. Elimi bacak arasına sokup şeftalisindeki sıvıyı göğüslerine sürdüm. Göğüslerine bıraktığım zevk sıvısını yedim bitirdim.

Dudaklarının uzun uzun ifadesini aldıktan sonra onu ayağa kaldırdım. Yatağa yatırıp bacaklarını iki yana açtım. Arasına geçip vajinamı onunkine sürterken göğüslerini yalamaya koyuldum. Çok zevk alıyordum ve boşalmak üzereydim. Daha sonra ben oturdum ve onu önümde diz çöktürerek vajinamı yalamasını sağladım. Pek beceremiyordu nasıl yapacağını tarif ediyordum. Çok beceriksizce yalıyordu ama zevk almıyor da değildim hani.

Çok geçmeden bu tempoda bende ilk sıvımı dışarı verip rahatlamıştım.Bir ara bana “ben erkeğinkini yaladım ama bunu ilk defa yalıyorum olacak acemilik” dedi. Bende hemen odamın saklı köşesinden aletimi çıkardım belime taktım.gözleri kapalı olduğu halde ağzının kenarına tuttum. Bir başka erkek var sandı. Gözlerini hafif aralayıp benim olduğunu görmesini sağladım ve tekrar kapadım.

Hoşuna gitmişti. Yatağın kenarına oturdum ve o da önümde diz çöktü. aleti ağzına aldı. Arada bir ağzından çıkarıp eliyle ileri geri hareketler yapıyor suratına sürüyordu. Hafif bir tebessüm ve şımarıkça gülüşlerini de ihmal etmiyordu. Çok güzel bir duygu olduğunu çok heyecanlandığını söylerken alttan kalçalarımı mıncıklıyordu. Daha sonra ağzını vajina gibi yapıp aleti sokup çıkarmaya başladı.

Bir yandan aleti yalıyor diğer yandan göğüslerimi mıncıklıyor diğer eliyle de vajinasını okşuyordu. Bir müddet sonra aletin büyümeye başladığını fark etti şaşırmıştı. Erkeğinki gibi boşalıp boşalmadığını sordu. Bende boşaldığını söyleyince “nasıl boşalacak peki” diye sordu. bakire olduğunu bildiğim için anal denemeyi teklif ettim kabul etmedi.

Bende vajinasına sürtmeyi teklif ettim. Kabul edince onu sırt üstü yatağa yatırıp bacağını iyice açtım. İyice sulanmış şeftalisinin dudakları arasında sürtmeye başladım. Arada bir derinlere kaçınca canı yansa da bu tempoda devam etmeye başladım. Biraz sonra aletin ucunu deliğine sokup çıkarttım. Çok hoşuna gitmişti ama ileri gitmeye de niyetim yoktu.

Daha fazla dayanamayacağını anladığım sırada Alev boşalmıştı. Benim de kendimden geçmem uzun sürmedi. Bir süre öylece yığıldık kaldık. Daha sonra kendine gelen Alev bir sürü pişmanlık sözleri ile hızlıca giyinip evden ayrıldı. Arkasından telefon etsem de cevap vermedi.

Zevkin doruklarındayken bir anda eşekten düşmüş karpuz gibi olmuştum. Sonraki iki gün bir şey yapmadım. Ama 27 Nisan günü akşamı iyi ki Akdeniz Üniversitesinin kampüsünde olbia denilen yere gitmişim. İsterseniz daha fazla uzatmadan onu da başka bir yazımda anlatayım.

DAYIMIN KIZI

Benim dayımın kızı çok guzel bırgun dayım lara gıtım evde sibel vardı nabıyon emre dedi dayım evde degilmi dedim gel iceri 1.. 2 saat sonra gelecek dedi tamamdedim

bende dus alıyordum dedi alsen dedim tamam dedi bende anahdar deliginden bakıyordum banyodan cıkıyordu bende emen uzerine atladım dur neyapıyorsun dedi sen cok guzelsın dedim tamam dur dedi ve kemerle elerini bagladım kelebek

   bıcagımı cıkardım seni oldururum dedim sikimi agzı

na aldedim hayırdedi.oldururum dedim korktu sikimi yalamaya basladı yeter dedim bacaklarını ayırdım amcıcını ısladım yavas yavas sokmaya basladım ıyı gırmıyordo sikimi tukuruk ledım domal dedim birden abandım bagırdı sikim gırmeye basladı amcıgı yalama olmustu yeter diyordu amanafilehızlı hızlı solmaya basladım artık bosalacakyım bırden sikimi amından cıkarıp gotune soktum

gotune bosaldım bu sefer hızlı hızlı gotune sokuyordum ben ikinciye bosaldım cok guzeldı devam etım amcıgına sokmaya basladım ucuncuye bosalacaktım agzına aldedim agzına bosalım,beraber dusaldık ben gıtım dayımın kızı16 ben 17 selamlarGönderen: SERSERİ

Ona Aşığımm..

ben o zmanlar orta sona gidiyordum ve en yakın arkadaşım aslı ile çok duygusal bir arkadaşlığımız vardı beni tüm diğer kızlardan kıskanırdı sanki sevgili gibiydik her gece sabaha kadar telefonda konuşurduk msjlaşırdık aslı çok zayıf bi kızdı dudakları dolguncaydı göğüsleri çok büyük değildi ama önemli olan benim için dudaklarıydı onun bi erkekle çıkmasına dayanamazdım bi şekilde hep ayırırdım

bende tam olarak lezbiyen değildim yani erkeklerle de çıkıyordum öpüşüyordum ama ben aslıya aşıktım aslı ile biz hep tenefüslerde okuldaki boş bir sınıfa girer birbirimize sarılırdık boylarımız hemen hemen aynıydı ve sarıldığımızda amlarıımız birbirimize deyiyordu o da çok zevk alıyordu bende ben bunun lezbiyenlik ile ilgili olduğunu biliyordum ama o bu tür konularda pek bilgili değildi ve kızcı değildi sadece bana

karşı bi zafı vardı bi gün ben yine o dudaklarını bakıp daldığımda ”ne zaman dudaklarıma bakmaktan vazgeçeceksin?!”dedi utancımdan yerin dibine girmiştim bende ”dudakların ço k güze” dedim oda tenefüste bana”hadi rodeo alalım” dedi bende ”tamam” dedim sonra bi baktım tuttu beni boş bi sınıfa götürdü gözlerima bakıyordu bende onunkilere ve birden sarıldı işte yine birbirimiz edeyiyoruk ve benim ayaklarım

yerden kesiliyordu onunkide ben her zamn onun boynunu yavaş yavaş öperdim ve yiine öptüm yavvaş yavaş ve o anda off dedi acayip zevk alıodu sonra ben kafamı boynundan çektim artıık ikimizinde alnı burnu birbirine paraleldi ve dudaklarına yapışmamak için kendimi çok zor tutuyordum eğer onu öpersem ters bi tepki vercek arkadaşlığımız bitcek ve ben utancımdan bi daha onun suratına bakamıyacaktım

ama zaman geçiyordu ve aslı bekliyordu ve öle duruyorduk gözlerine baktım kapalıydı yavaşça yaklaştım ve alt dudağını emmeye başladım ondanda karşılık geldi birden çılgınca öpüşmeye başlamıştık ve zil çaldı derse girmeliydik birden ikimizden refleks olarak çekildik ve ikimizdne utancımızdan ölüyorduk tam odadan çıkmaya

doğru geçecektik ben ona geç dedim yol verdim geçti ve hızlıca arkasında gidip belini kavradım oda ”bunu yapacağını biliyordum”dedi son kez boynundan öptüm ve odadan çıktık hep o odaya (more…)

önce Yengem

Ben 22 yasinda evli bir gencim biz üc aile bir binada kaliriz babam amcam ve biz karimla olan seks hayatimiz iyi hemen hemen her gün sikerim onu neyse sadete gelelim,

bir gün eve geldim ve karim evde yoktu yine karnim

   acti ve bende amcamlara gittim yemek icin, kapilari acikti ve destursuz girdim eve. Kimse yoktu sandim ve mutfaga girdim yemek aldim ve tam cikarken yatak odasindan sesler duydum merak ettim ve girdim. Yengem icerde ciplak bir vaziyette dolapta birseyler ariyordu

   arkasinda oldugum icin beni görmedi ama bana olan oldu tabii sikim birden firladi.

Yengem beni farkedince dondu kaldi. Ben arkami döndüm gidip kapiyi kilitledim ve gei geldim odaya yengem bana cik dedi ama dinlermiyim yapistim dudaklarina attim yataga önce direndi ama sonradan gevsedi!herzaman onu götten sikmek isterdim. Ona bu arzumu dedigimde kirmadi ama yavas olamami istedi bende onu götten siktim!sanki patliyacagim gibi geldi bana dayanamadim ve götünden cikarip agzina soktum ve bosaldim yutmasini istedim ama yapmadi.

tam baslayacaktim kuzenim girdi

   iceriBuda olur dedim ve gectim o güzel amini ve yalamaya basladim yengem kafayi yiyordu ve bagirmaya basladi cok gecmeden oda bosaldi. O günden sonra firsat aramaya basladim yengemi tekrar sikmek icin ama bu firsat uzun süre elime gecmedi. Umudumu kesmisken geldi firsat gittim ve tam baslayacaktim kuzenim girdi iceri cok güzel bir kizdi ve o anda onuda sikmek gecti aklimdan yengeme söyledim ama kattiyen olmaz dedi bende kafama koydugumdan tehdit ettim ve yola getirdim yengemi!

Yengemde kizini tehdit ederek soydu

   onu ve yalama basladi o daracik amini kiz cagiz korkudan aglamaya basladi ama ne fayda ve ben gectim yalamayackardim sikimi ve amina sürmeye basladim kuzenimin sulandigini fark edip aniden soktum amina sikimi o arada yengemde amini dayadi agzima hem sikiyor

   hem yaliyordum acayip bir seydi!!!ikisinide siktim o gün kuzenimin agzina bosaldim ve yengeme sikimi yalatip temizlettirdim!!!! Simdi her firsatta birini sikiyorum ve arada karimida idare ediyorum…Gönderen: haylaz

götünü ilk defa siktireceğini söyledi

merhaba hikayesi.org takipçileri arkadaşlarım şimdi anlatacaklarım hikaye yazan arkadaşların hikayelerini okurken aldığım zevklere karşı tarafımca yazılmış bir anıdır ona göre , tamamen gerçek tir yani kafamdan atmıyorum , ben 28 yaşında etrafında gerçekten çok aşırı ilgi gören bir gencimlakabım ise boncuk evde bilgisayarım olmasına ragmen internet cafeye gitmektenasla kendimi alamam hep gittigim cafede aailk defa bi kız vardı ama tekkelimeyle hemen hayallere dalmama sebeb olan bir kız oldu gözlerimi alamıyordüşüncelerim ise tamamen aşka dayalı şelerdi oturdum ve

bir bardak su istedimaltında beyaz dar bir pantalon vardı tangası belli oluyordu ama uzun boylu mütişbir fizigi vardı tek kelimeyle abartısız mükemmeldi meger cafenin sahibi muratamcanın kızıymış neyse gelgit iyi dost olduk yeni araba almış onla gelmiştim vemaıl atıp havuza gidicek iki gün bambu evlerde kalacaktım cafede kimse yoktualtında kısa mini bi etek üstünde ise acık bir bulüz vardı sabah erken saattiberaber muhabbete başladık ve aa ben nasıl oldunu anlamadan onu öptüm o da hemenkarşılık verdi ve öpüşürken yürüyorduk kapıyı kitle dedi ve hemen kitleyipyanına döndün ve boynunun altından öpmeye başladım bi elimde kalcalarındaydı bana sadece sevişcez dedi bende tamam dedim bulüzü ve etegiçıkınca inanın öle bir vücut vardıki karşımda anlatamam

ben kafasını tutup aşagabastırdım ve anlayıp hemen azına aldı öle emiyordiki canım bile yanıyorduve birsüre sonra azına öle boşaldımki yutarken boguluyor sandım ben sıra bendeydi veonu yalamaya başladım ama her noktasını bi ara evet evet ne olur onuda yaladedigini duydum bende hemen amını yalamaya başladım dilimi içeri soktukça odabagrıyor hayır diyor ama bırak demiyordu sikimi amına sürtmeye başladıgımda isesadece hayır hayır of of of diye kısık kısık sesler veriyordu ve yapma ne olurderken elinle bişe arıyordu ve çantası eline geldi ama aöle inliyorduki yapmakistedigini yapamıyor du ve kısa bir süre sonra elini sikime attı ve baktım kremsürüyordu ama öle çok sürdükü elinde durmuyordu sikim bana dediki kalk dedibende kaltım ve önümdü tek kişilik koltuga çıktı ve gögüslerinden yukarsınıkoltuktan aşagı doru sarakıtıp kaalçalrını öle bir çıkardıki
(more…)