Ablama vuruşum

merhaba fazla lafı uzatmaadn yazayım benım sarısın bı ablam ver her zmn onu hayal ederek 31 cekerım..tuvalete gırınce tanglarını alıp kolarım.o zmnlar daha lise 1 e gidiyordum ve ablamda lise sona ben o zmnlar kucuk oldugum ıcın ablamın yanında yatardım bilerek ve gece boyunca heryerını oksardım..ve ablam hic karsılık vermezdi uykuya devam ederdi..ben bırgun boyle olmyacagına karar verdim ve ablama sikmeyi kafaya koydum.gene gece olmustu ve ablam sabahları erken kalktıgı ıcın erkenden

(more…)

Bir yaz gruplaşması

Yazın arkadaşım Ercanın yanına gitmiştim yazlıklarına. Birgün onun çok yakın bir arkadaşı olan İlayla buluştuk. Önceden de tanıyordum İlayı ama yanındaki Duyguyla ilk kez karşılaşıyordum ne yazıkki. Önce birşeyler yedik. Bu arada Duygunun bana bakışlarının farklı olduğunu farkettim. Pırıl

pırıl parlayan gözlerle bana gülümsüyordu. Çok çabuk kaynaşmıştık. İlayla Ercan .

koyu bir muhabbete dalmışken, masanın altından bir elin elimi tutmasıyla

olayın boyutu değişmişti. Dışarı dolaşmaya çıktığımızda da Duygu bana yakın yürüyerek ilgisini belli etmişti. Bende hoşlanmıştım bu (more…)

Beklenmeyen Taciz

Ben Ankaradan yasinxy takma adlı 18 yaşında biriyim..gerçek adımı boşverin..

Lafı uzatmayacağım…Bu olay bugün başıma geldi..Ben Gazi de okuyorum ve bugün harcımı yatırmak için Demetevlerdeki Akbanka geldim ve numara aldım.

.

Numaramı beklemeye başladım, 23 kişi vardı bana kadar….ayakta duruyordum, zaten banka küçük olduğundan oturma yeri yoktu…10-15 dakika geçti aradan, önüme iki kadın geldi..Birisi 34-35 yaşlarında diğeri de ondan biraz büyüktü..Ben arkamdaki duvara yaslanmış ve gözümü kapatmış bekliyordum..Sabah olduğundan hala uykuluydum..

Önümdeki kadınlardan biri benim önüme çok yakındı..Ben kadına baktım ve annem yaşında kadın dedim ve fazla ilgilenmedim..Ama kadın önünde yer olduğu halde bana kıçını yaslamaya başladı..Ben bu sefer gözümü açtım ve kadına baktım..Kadın 35 yaşlarında vardı , ama sarışın ve büyük kıçlıydı..doğrusunu söylemek gerekirse eğer bir adam akıllı makyaj ile kadın heralde 18 kız gibi görülebilirdi..

Neyse kadın iyice yaslanmaya başladı bana..Ben tabiki her erkek gibi uyarılmaya başladım..Kendimi çekmeye çalışıyordum ama kadın sanki gıcıklığına üstüme geliyordu..

Yanımda başkaları olduğundan yerimden fazlada oynayamıyordum…Yanımdaki yaşlı amca bana tip tip bakıyordu..

Ben çekiliyordum kadın geliyordu..Bende şeytan benden gitti dedim ve kadına iyice dayamaya başladım..Heralde birazdan kadın dönüp bana tokadı yapıştırır ve beni rezil eder diyordum kendi kendime…Ama kadının umrunda değildi…5 dakika öylece durdu, tabi benimki artık kadının kıçına giriyordu..

Pantalonu üzerinden kadını beceriyordum..Artık dayanamadım ve boşaldım..Önüm kasılıyordu ve kadın artık farkeder dedim ama kadın arkaya hafifçe baktı ve gülümsedi..

Elindeki sıra numarasına birşeyler yazdı..Sonra sıra ona geldi ve işlemini yapmayan gitti.

Ben bu arada önümü kapatmakla uğraşıyordum…

Kadın birkaç dakika sonra yanıma geldi ve elindeki kağıdı bana verdi..Sıra numarasını çaktırmadan veznedara vermemişti..Kağıdı bana verdi ve gitti.Ben kağıdı okudum, kağıtta…”Benim kocam kamyoncu, ondan onu ancak yılda 2-3 ay görüyorum..Ondan böyle birşey yaptım, bunu bilesin..Ben orospu değilim” yazıyordu..

Ben şaşkınca kağıdı cebime koydum ve sıramı beklemeye devam ettim..Bana 4 kişi kalmıştı…O arada yanımdan 2 kız geçti , fena değillerdi..Ama hala demin yaşadığım olayın etkisindeydim..Kızlar bana göğüslerini sürterek geçiyorlardı, bir oraya bir buraya gidiyorlardı…..

Bir ara durdular ve bana baktılar, birinin gözü benim önümdeydi..Sürekli oraya bakıyordu..

Ama ben kızların yanında anneleri var diye bir şey yapmıyordum, yoksa o kızlarla çoktan tanışmıştım ve onlarıda düzmüştüm..Heralde kızların amacıda zaten belliydi…

Neyse parayı yatıdım ve bankadan çıktım..Hiç böyle başıma birşey gelmemişti bundan önce…İnanılması zor ama bu hikaye gerçektir….Ancak insanın başına 100 yılda bir gelir…….

doğum günü erotizmi

Biz yaklasik 2 aydir cikiyoruz, benim dogum günümde bana bir süpriz hazirlamis. onu gördügüm an onunla sevismek, onun hertarafini yalamak istiyorum. Ve iki ay sonra erkegimi yalamaya firsatim oldu. Dogum günümde aldi beni isyerimden, sessiz bir parka cekti arabayi ve deliler gibi yalasmaya basladik, evet onun o kocaman sikini icime almaya
(more…)

Hepimiz evli lezbiyenleriz

ben esra 18 yaşında oldukça olgun goruntulu bir kızım o gun arkadaşım arzuyla birlikte onlara ders çalışmaya gittik.evde annesi vardı biraz ders çalıştıktan sonra arzu banyo yapacagım dedi bana gel dedi fakat annesi evde oldu için gitmedim arzu banyoya girdi bende mutfaga

giderken arzunu annesini yatak odasında çırılçıplak gördüm biraz izledim annesi 38 yaşında oldukça sexsi bir bayandı kendimi tutamayıp içeri girdim bana gel dedi yanına gittimbeni soymaya başladı bana artık kocasından sıkıldını ve fantezi aradaını soyledi. ikimizde çırıl çıplaktık . amlarımızı birbirine sertçe suruyor ve bundan aşırı derece zevk alıyorduk.sonra birbirimiz yaladık o anda arzu içeri geldi ve hiç birşey olmamış gibi o da bize katıldı arzunu annesi domalmıştı kızı onu takma yarrakla sikiyordu ben ise annesine amımı yalatıyorduk bu işi yer degiştirerek yapıyorduk daha sonra hepimiz yağlandık ve amlarımızı ve ğögüslerimiz sertçe birbirine surtu yorduk.sonra arzuyla ben annesini yuzune boşaldık anneside ikimiz yuzumuze boşaldı.sonra banyoya girip defalarca bu işi yaptık şimdi ben 26 yaındayım arzuda o yaşta annesi 49 yaşında hepimiz evli olmamıza rağmen hala fırsat buldukça birbirimizi sikiyor ve yeni yollarla fantezimizi geliştiriyoruz.yani kocalarızdan alamdımız zevki birbirimizden alıyoruz