Çay Partisi

Hikayem tam 18 yaşımdayken geçen olaylarla ilgili. Bir gün eve geldiğimde tüm komşularımızın evde çay partisi yaptığını gördüm uzun zamandır beğendiğim kadın da oradaydı evli olduğundan dolayı hiçbir şey diyemiyor, sadece merhaba iyi akşamlar gibi klasik laflarla sohbet edebiliyorduk. Dediğim gibi eve geldiğimde ortalık çok kalabalıktı herkes kendi havasında kalabalığında .

çokluğuyla uğultu dolu sesler vardı. Ben elimi yüzümü yıkamak için banyoya doğru gittim, birden arkamda belirdi banyonun kapısı açıktı, içeri geldi benimle şakalaşmaya başladı biraz garipsedim ama yinede huyuna gittim.

(more…)

en yakın arkadaşımın afrodit annesine olan hayranlığım

Sizlere başımdan geçen gerçek bir hikayeyi anlatarak sizlerle paylaşmak istedim. Lise son daydım. Ben ve en iyi arkadaşım basket takımındaydık. Derslerimizden çok sporla ilgileniyorduk. Tabii bu da derslerimizi de kötü etkiliyordu. Son sınavlara geldiğimizde ben basket antremanlarına gitmeme kararı aldım.    Böylece derslerimi de geçebilirdim. Fizik sınavından 2 gün önce en iyi arkadaşımın yanına gidip beraber ders çalışabileceğimizi düşündüm. Çok yakın olduğumuzdan da haber verme gereği duymadım. Eve gidip kapıyı çaldığımda kapıyı annesi açtı ve bana arkadaşımın antremana izin almak için gittiğini söyledi ve beni içeri davet etti. Ben de birazdan gelir herhalde diyerek içeri girdim. Aslında arkadaşımın annesi oldukça güzel, .    sexi ve çekici bi kadındı.hatta onu düşünerek bi kaç defa 31 bile çekmiştim ama o kadar. Nede olsa arkadaşımın annesiydi.    Sarışın yaklaşık 170 boyunda kaç kilo bilmem ama doldun kalçaları ve büyük göğüsleri vardı. Yüzüde bir melek gibiydi. Üzerinde dar    ve kısacık kot bi şort üstünde de dar kırmızı bi body vardı. Göğüsleri meydandaydı. Dimdik…onu öle görmek bile benim ufaklığı    harekete geçirmiş ve dik bir hale getirmişti bile. (more…)

Banu

uzun zaman oldu yazmadım. yaşadığım son ilişkimi paylaşmak istiyorum sizlerle. yaklaşık 6 ay kadar önce otobüsle izmire gidiyordum ve oldukça soğuk bir gündü. otobüste yanıma oturan kız adının banu olduğunu söyledikten sonra iyi yolculuklar diledi ve nereye gittiğimi sordu. izmire gittiğimi söyleyerek sohbete başlamış olduk.

otobüs kalabalık değildi yaklaşık 15 yolcu vardı. ve biz 17-18 numaralarda oturuyorduk. konuşmayı seven biri olduğunu için boş yerlere oturmadığını düşündüm. neyse gece yolculuğu yaptığımızdan dolayı bir süre sonra ışıklar söndü ve karanlıkta alçak ses tonuyla sohbete devam ettik. lise 2’de okuyormuş ve hafta sonu teyzesine gidiyormuş. çok güzel bir kızdı. ses tonu da güzelliği ile eşdeğerdi.

zaman ilerledikçe samimiyetimiz de ilerledi ama uykumun geldiğini söyleyip montuma sarılarak uyumaya başladım. çok geçmeden kulağıma fısıltılı bir sesle üşüdüğünü ve montumun içine kendisini de alıp alamayacağımı sordu. ben de sığarsan gel dedim ve ikimizin üzerini de örttüm. montumun içinden bana sarıldı ve başını da omuzuma yasladı. bu kez uykum kaçtı ve tahrik olmaya başladım. niyetinin ne olduğunu anlamak için ben de kısık ses tonuyla isterse kucağıma yatabileceğini söyledim.

memnuniyetle kabul etti. yüzü bacak arama gelecek şekilde kalçaları koltuktan taşarak uzandı ve uyumaya çalıştı. kalçaları muntun dışında kalınca elimi uzatıp hafifçe okşadım ve üşüyor musun diye sordum. biraz diye cevap verirken dudakları kazağımla eşofmanım arasında açılmış olan göbeğin altına değiyordu ve bu beni çok daha fazla tahrik ediyordu. biraz daha yukarı çıkarsan üstünü ötrebilirim

dedim ve sırtından tutarak kafasının göğüslerime yaklaşmasını sağladım. bu sayede kalçalarının diğer elimin içine gelmesini sağladım. kot pantolon ve dar bir badi giymişti. göğüsleri küçüktü ve ben oldum olası küçük göğüs hastası olduğumdan onlara dokunmak için sabırsızlanıyordum. bir süre sonra elimi kalçalarında gezdirmeye başladım ve şimdi nasıl diye sordum. ısınmaya başladığını söyledi.

ben de diğer elimle saçlarını okşayıp iyi öyleyse uyumaya çalış dedim. amacım uyuduğunda önce onu öpmek sonrada göğüslerini okşamaktı. uyudun mu diye sorduğumda hiç ses gelmeyince başını biraz daha yukarı kaldırdım ve etraftan kimsenin görmediğinden emin oluncada hafifçe aralık olan dudaklarına bir öpücük kondurdum. uyanır gibi olsa da daldı yeniden ve diliyle dudaklarını yayadı bu sırada.

ben de aynı şeyi tekrarladım ve dilimi dudaklarının arasına sokarak araladım dudaklarını. dudakları kalın ve büyüktü. emmek istiyordum doyasıya, aynı zamanda memelerini de okşamak istiyordum. kulağına eğilerek dudaklarımı kulak memesine yapıştırdım ve hem emdim hem de usulca ters tarafa dönmesini söyledim. hafif bir ileme sesinden sonra söylediğimi yaptı ve kalçalarını bana dönerek uyumaya başladı.

bu kez sol elim yüzü ile boynu arasında kalmıştı ve memelerine ulaşamıyordum. biraz hareket etmesini sağlayarak bunu başardım ve elimin üşüdüğünü bu nedenlede badisinin içine sokmak istediğimi söyledim. nasıl istersen dedi. zaman kaybetmeden elimi soktum. tanrımmm! ne kadar da güzel bir sağ meme. sutyeninin üzerinden de olsa dokunmak dedi ediyordu beni uçlarını okşamak istiyordum. biraz bekledikten sonra harekete geçtim. diğer elimle de sağ bacağını pantolonunun üzerinden okşamaya başladım.

tepki vermiyordu ve ben yeterince tahrik olmuştum. sol elimi bu kez sutyenin içine sokmaya karar verdim ve usulca yaptım bunu. sertleşmiş meme ucuna işeret parmağımla orta parmağımı aynı anda değdirerek sıkmaya başladım. boşalmak üzereydim. ama otobüsün mola vermesi buna engel oldu. ışıklar yaynınca banu da uyandı ve ben de toparlanmak zorunda kaldım.

bana rahatsız edip etmediğini sordu ve hayır dedim ben. moladan sonra yeniden yerlerimize geçerken istersem boş yere gidebileceğini söyledi ama yanımda olmasınını istediğimi söyleyince o da sevinerek geldi yanıma. ışıklar söndü yeniden ve bir süre sohbet ettikten sonra isterse uyuyabileceğini söyledim. tamam dedikten sonra ben bu kez uyumadan önce yine elimin üşüdüğünü söyleyip önceki gibi badisinin içine sokmak istediğimi söyledim.

olur dedi. bir süre daha bu şekilde sohbet ettikten sonra sutyeninin rahatsız ettiğini ve çıkarmak istediğini söyledi. diğer elimi sırtına soktum ve sutyenini çıkardım. artık memelerinin ikisi de ellerimdeydi. ve uykuya dalmasını beklemeden okşamaya başladım uçlarını. çok küçükler değil mi diye sordu. ben de hayır çok güzeller dedim. sesinkiler güzel değil mi sorusuna neden buna sen karar vermiyorsun sorusuyla yanıt verdim.

yüzünü döndü ve elini kazağımın içine sokarak sol mememi sutyenimin içinden tuttu. çıkrt sen de benimkini diyebildim. bu arada ben de sağ elimle pantolonunun düğmelerini çözüyordum. senin memelerin çok daha güzeller dedi. ve hiç tereddütsüz dudaklarına uzandım. o kadar güzel ve tatlı dudakları vardı ki; ablamın dudaklarını ilk öptüğüm zaman hissettiklerimden çok daha güzel ve zevkli şeyler yaşıyordum.

dilimi ağzına soktum, onunkini aldım , alt dudağını emdim doyasıya. öpüşerek boşaldım ve onun da boşalmasını sağladım. ilk kez yaşıyordu kendi cinsinden biriyle böyle bir tecrübeyi ve bu bana anlatılmaz zevk vermişti. boşaldıktan sonra doğrulduk. ben doymadığımı söyledim. ne yapmak istediğimi sordu, ben de elimi pantolonunun içine sokarak ıslak kilodunun üzerinden şeftetisini okşamaya başladım.

o da eşofmanımın içine soktu elini ve kilodumun da içinden yeni ağda yaptığım şeftalime dokundu. ilk kez başka birininkine dokunuyorum dedi. parmaklarımızla birbirimizi bir kez daha boşalttıktan sonra gün de aydınlanmaya başlıyordu. toparlanarak oturduk ve sohbete devam ettik. ona ablamla yaşadığım ilk ilşkimi ve sonrasında yaşadıklarımı anlattım. çok hoşuna gitmişti

anlattıklarım ve kendisinin böyle şeyler yaşayıp yaşamayacağını merak ettiğini söylüyordu. kardeşin var mı diye sordum. orta son sınıfta bir kız kardeşi varmış. ben de onla yaşarsın dedim. inşallah dedi . yolculuğumuz bittiğinde beraber izmir otogarında sabahın ilk saatlerinde tuvalette bir kez daha doyasıya öpüşerek, dillerimizi ve dudaklarımızı emerek ayrıldık. daha sonra ist.da buluştuğumuzda yaşadığımız belediye otobüsü anımızı da bir dahaki sefere yazarımmm. görüşmek üzere.

Mecburiyetten

Adım Derya. Başımdan geçen olay tüm genç kızlara ibret olsun diye yazdım. 18 yaşında sevgilimden hamile kalmıştım. Ve beni bu yüzden terk etti. Sonra ben bu olayı nasıl atlatırım diye düşünürken kürtaj yaptırmak aklıma geldi ve para bulmak için uğraşmaya başladım ama nafile kimseye söyleyemezdim. Ve bir gün internette sohbet ettiğim hakan diye birine bu olayı anlattım ve para istedim karşılığın da ne isterse yapacağımı söyledim. Buluşmadan iki gün önce telefonla görüştük ve bana saçlarımı toplamamı ve arkadan bağlamamı söyledi sonrada temizlik yap dedi. Beşiktaş ta 5-10 dakika bekledikten sonra hakan geldi. Arabayla evine gittik. Eve çıktık ve kapıyı açtı içerde iki oda vardı. İçeri girdiğimizde odanın kapısını açtı ve içerde bir sürü çıplak adam vardı. Hepsi bana bakarak 31 çekiyorlardı hakan beni sırtımdan iterek alın bu orospuyu diye seslendi. Ortalarında kalakalmıştım. Beni birbirlerine itip vuruyor ve bu arada da vahşice üstümdekileri çıkartıyorlardı. Gömleğimi iki kişi yırtarak çıkardılar. Pantolonun düğmelerini açıp beni kanepe ye ittiler paçalarımdan tutup onu da çıkardırlar. Yanda bacaklarını açmış sikini dimdik tutan birisi vardı. Yeni evleneceği için ilk beni o sikecekmiş. Sonra 4 kişi ikisi ellerimden ikisi bacaklarımdan tutarak beni havaya kaldırdılar ve yanda yatan adamın kucağına oturttular beni. Adam omuzlarımdan tutarak aşağı doğru tam girmesi için bastırdı. Canım yanmıştı ve hepsini içime soktuktan sonra kalçalarımdan tutarak beni hoplatmaya başladı. Sonra sırtımdan sarılarak beni kendisine doğru çekti ve arkama diğer arkadaşı geçti ve oda götüme tükürerek ıslatmaya başladı parmakları ile götüne sokmaya başladı ve götüme sikini soktu. Ve o anda sandviç olmuştum.

(more…)

Muhteşem Aysun

Merhaba bundan dört ay önce başımdan geçen ve hala devam eden bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum. mesleğim dolayısı ile lojmada oturuyordum ve birgün eşim bana bir pazarlamada çalışan arkadaşının bizim evde tanıtım yapmak istediğini söyledi bende kadını tanıdığım için

kabul etmedim daha sonra onun sattığı ürünleri bahane ederek konuşmak için onu aradım kadın evliydi ve sonra niyetimi söyledim lojmanlarda olmayacağını bir arkadaşının evinde buluşmamız gerektiğini söyledi bende kabul ettim. Arkadaşı aysunun evinde buluşmaya karar verdik ve buluştuk öpüşüp koklaşıyorduk ama bir türlü soyunmuyordu ve daha önce kocasını hiç aldatmadığını söylüyordu bu benimde işime geliyordu çünkü ev sahibesi aysun daha güzel ve seksi idi onun sayesinde aysunla tanışmıştık. Birgün aysunun kocası evde yokken bana yiyecek birşeyler ve alkollü içecekler alıp ona gelebileceğimi söyledi tabi bundan önce telefonla muhabbetimiz ilerlemişti tamam deyip lokantadan yiyecek birşeyler ve 12 tane bira alıp evlerine gittim üzerinde sadece bir tayt ve 0 kollu t-shirt vardı daha girer girmez benim yarağım kalmıştı içeriye geçtiğimizde slow müzik eşliğinde

dans etmeye başlamıştık kocaman olmuş yarağımı amına yaslıyordum oda kendini geriye doğru yatırıyor ve daha çok hissetmeye çalışıyordu hiç beklemediğim anda beni sikmek istiyorsun değil mi dedi bende tabiki bunun için buradayım dedim. Dememle beraber taytını çıkarması bir oldu neye .

(more…)